SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs * Fela_72 podsumowanie str77

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Uda swietnie wygladaja i lydki tez jeszcze sie wyrzezbily super Felcia ,a to dopiero poczatek,masz zadatki na super sylwetke,bo przeciez od niedawna silowy cwiczysz,jak dla mnie bomba.Gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Fela_72
moim zdaniem jest super, masz bardziej widoczne mięśnie, urósł Ci biceps, no i nogi bardziej wyżeźbione, ciut pogłębiona talia
i jakie Ty ciężary dźwigasz - podziwiam

kawał dobrej roboty

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956


gratki obwody poszly,sila poszla,bic to explodowal a TY miaczysz ze nic sie nie zmienilo!!!

Zmieniony przez - igon8 w dniu 2011-07-01 12:56:41

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
Ja wiedziałam ,ze będzie piknie , GRATULUJĘ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
zasłużone gratulacje!!!!-myślę, że sama widzisz różnicę w jakości ciałka, progresy w treningu siłowym-bomba!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Dzięki Obli za kolaże
Te dwa zdjęcia z tyłu to są po.
I cieszę się, że widzicie różnicę, fakt biceps jest większy, dwugłowe też są mocniej zarysowane i takie bułki na plecach na górze, nie wiem co to ale zrobię oddzielne zdjęcie na którym będzie lepiej widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no właśnie dostawie z pierwszej strony cos mie sie wkrecilo nie to zdjecie w colage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
szkoda ze nie ta sama pozycja,ale juz poprawiłam
a tak patrzyłam na e zdjecia tylem w tym colage i mi si ecos nie zgadzało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Fela bardzo ładna przemiana - najbardziej rzuciły mi się w oczy nogi i talia , gratuluje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gruszka85/rekompozycja

Następny temat

Fatalistka

WHEY premium