SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs * Fela_72 podsumowanie str77

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
dziewczyny, nie ma co sie stresowac, to nie sprzyja chudnieciu pocwiczymy tyle ile damy rade, zawsze mozna zrobic dodatkowe GPP, isc pobiegac itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Fela_72 - super masz sylwetkę - chciałabym tak wyglądać za 9lat (kiedy w twoim wieku będę), niejedna młoda dziewoja Ci powinna zazdrościć

Zgadzam się z gruszeczką byle nie zalec za stołem w zupełnym bezruchu z ciachem w łapie w domu mojego małża i rodzinnym przyzwyczajemi są, że zawsze dziwnie jadłam (okres kompulsów i innych dziadostw, z którymi walczę do dziś) - mam tylko nadzieję, że wybiorę coś z menu świątecznego, co mogę wrzucić do mojej michy.

Z treningiem faktycznie gorzej - moja siłka zamknięta, a ja i tak w drodze każdego dnia świąt - pewnie nawet wytrzymki nie zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Fela gruszka ma rację nie stresuj się za jednorazowy brak treningu nikt Cię nie wyrzuci a poprzekładaj sobie tak żeby GPP zrobić gdzieś na wyjeździe jak się da.. ja nie mam stałych dni treningowych rbię jak daję radę tak żeby w tygodniu wszystko upchnąć.
T są plusy ćwiczenia w domu - nikt mi siłowni nie zamknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Felcia na spokojnie, jak się nie da to się świat nie zawali, a odpoczynek jest dobry, ja też pewnie nie dam rady się wyrobić, to chociaż na rower wskoczę przez w te dni, a może uda mi się na kajakach popływać będzie a'la wioslarz
Ja najbardziej sie martwię własnie tym, żeby opanować się przy stole będą jajka, kura i warzywka....mam nadzieję

Zmieniony przez - asika20 w dniu 2011-04-22 13:22:48

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Trzeba być dobrej myśli , że damy radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
ojatam ojtam, co mamy nie dać podnosząc do pyska kawałek ciasta trzeba sobie głośno powiedzieć, że ten oto moment słabości, wiązał się będzie z:

a) koniecznością ujawnienia go na forum, a w konsekwencji
b) surową sankcją (np. dodatkowym zestawem GPP ze strony szanownego Nadzoru

ja to sobie chyba na łapie chwytającej wymaluje markerem

*********
BTW - ale spama walimy Felci w dzienniku

Zmieniony przez - pavilna w dniu 2011-04-22 13:30:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Walcie walcie, podczytuję szalejąc ze ścierą.
Ja o żarcie się nie boję, konkurs mnie dyscyplinuje pod tym względem.
Nawet mięcho piekę żeby zabrać ze soba do rodziców.

Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-04-22 13:51:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
fela ja robie cale swieta aero na rowerze..nie wyjezdzam ale silownie to mam pozmaykane jak wszedzie

noi bede biegac

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
u mnie szaleje Małżon ze ścierą (mam nadzieję), bo ja kobita pracująca w robocie siedzę do 16.

ja mam jeden obiad w domu, to rybonów napiekę. w gości cichaczem przemycę wheya i orzechy, żeby nie żreć tylko jajców - ja bezmięsna jeste. O ciasta się mniej obawiam, bo tak naprawdę nie przepadam (no chyba, że teściowa tiramisu zrobi, to mi chyba język ucieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
jak ktos tknie ciasto to wylatuje z konkursu, dla niekonkursowych moga byc karne treningi

a zreszta to tylko zarcie... zadna tragedia jak sie czegos tam nie zje

dzis upieklam babke i sernik i nie ruszylo mnie nic, brzydal miski wylizal i degustowal...

ale jak pachnie w kuchni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gruszka85/rekompozycja

Następny temat

Fatalistka

WHEY premium