SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs * Fela_72 podsumowanie str77

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
ojtam ojtam Fela - spada - organizm mówi sam, że mu lżej - za tydzień przyjdę tu i Ci powiem "a nie mówiłam"

Swoją drogą Obli również mnie proponowała to oczyszczanie na sokach - czekam tylko na dogodny weekend. Trochę się obawiam czy wytrwam, a z drugiej strony ciekawam efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ja jestem żarciowy cienki bolek, boję się pustki w żołądku pamiętam jak na jabłkach chciałam zabrać kanapkę obcemu dziecku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale wiecie oczyszczania sa tak naturlane dla kazdego zwierzaka jak jedzenia, mysle ze warto to robic bo dajemy szanse naszemu organizmowi na odpoczynek, oczyszczenie, cokolwiek sceptycy by nie mowili, to takie krotkie okresy niejedzenia sa znane we wszytskich kulturach i owszem czesto maja swoje wytlumaczenie we wiekrzeniach, ale to nieistotne, liczy sie fakt a ten nie da sie zignorować.

lato sie super nadaje do takich diet upal odbiera apetyt, a dostepnosc swierzych owocow i warzyw jest wielka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
Obli - jak jesteś u Felci, to spytam a propos oczyszcania. W tym przepisie, który dostałam na priva, na zupkę warzywną jest po 1/4 skórek buraków itd. A wagowo jak to ma wyglądać (ile gram tych wszytskich składników)? Bo może zaczęłabym jutro (akurat w poniedziałek jadę w delegację, więc pewnie i tak będzie słabiej z żarciem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie wazna jest waga, jak dasz skorki z jednago ziemniaka wtedy dalej w tym samym stylu
Tu chodzi o potas w nich zawarty by w czasie plukania nerek nie odwodnic sie
To tylko 3 dni wiec 3 szklanki plynu z tego starcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246349
dzięki bardzo - kapuję teraz o co chodzi - chyba dam radę ogarnąć w ten weekend, więc zakupy muszę uczynić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910


Myślę, że w lecie porwę się na to oczyszczanie tylko jakoś chwilę po konkursie, żebym zdążyła trochę odsapnąć od reżimu żywieniowego.
Choć przyznają, ze np mącznych rzeczy i słodkich nie brakuje mi zupełnie. Ze słodkich wyjątkiem są lody ale jak mam świadomość, że w razie czego mogę mogę mrożonego banana z odzywką to od razu mi lepiej :)Brakuje mi mleka do kawy i białego wsiowego sera :)od tego się chyba nigdy nie odzwyczaję.
Ale zostały już tylko 4 tygodnie i zaczynam lekko panikować


Miała być przemiana sylwetki
No ale robię dla siebie coś dobrego i to najważniejsze, tego się trzymam.
Wczoraj nie było treningu, dziś będzie siłownia i trening 5x5.


Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-06-03 08:54:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a sylwetka taka sama? zdjecie sobei zrob i porownaj

Z tynm ze ja chcialabym ci wode z ciala usunac, nerki zmusic do pracy, no ale jak chcesz pod konice i tak odowdnienie zrobisz, z tym ze tu sie je normlanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
A jak się tę wodę usuwa?
Obli aż się boję sobie zdjęcia robić bo jak nie będzie widac różnicy to się sfrustruję.
A tek jeszcze przez te cztery tygodnie dam z siebie ile się da.
Dziś miałam bardzo dobry trening, 5x5 to mój ulubiony, na dodatek taki gruby palant mnie na wstępie wkurzył i ćwiczyłam napędzana furią a mi to dobrze robi na moc.
I ładnie poszło:

Rozgrzewka
1 MC 35kg, 45kg, 58kg, 68kg, 73kg x4, 73kgx4*
2 przysiad wykroczny 4x10x 38kg
3 wyciskanie na płaskiej 25kg, 27,5kg, 32kg, 35kg, 40kg**
4 ściąganie drążka 20kg, 24kg, 27kg, 30kg, 32kg ***
5 Push press 22kg, 25kg, 27kg, 30kg, 32,5kg ****

* tylko cztery powtórzenia bo uchwyt nie wytrzymał, spróbowałam jeszcze raz i było to samo, ale o 3kg więcej niż poprzednio.
** 1kg więcej
***2kg więcej
****2,5kg więcej

Może wieczorem uda mi się jeszcze wytrzymałościówkę w domu zrobić.



Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-06-03 15:11:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
taki prosty myk, bierzemy organizm z zaskoczenia
przy okazji opisze w blogu Zreszta ktora bedzie chciala to zrobi do fotek koncowych, pełna profeska

to wlasnie taki myk sprawia ze mam taka krate jak na zdjeciu na co dzien z taka ostra nie chodze

Ja mam nadzieje ze tendencja spadkowa sie teraz juz utrzyma, jeszcze na pewno zetniemy ze 100kcal, tylko trzeba bedzie pozniej duzmac jak wrocimy do wyzszej kalorycznosci chociaz krotkie sciecia nie sa niebezpieczne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gruszka85/rekompozycja

Następny temat

Fatalistka

WHEY premium