SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fatalistka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4558

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Witam wszystkich!
Z lekkim opóźnieniem, ale dołączam się do konkursu.

Podstawowe informacje:
wiek: 24
waga: 59kg
wzrost: 169cm
obwod talii: 72cm
obwod bioder: 92cm
biust: 88cm
udo: 55cm

Przysiad: 80kg
Martwy Ciąg: 60kg (nie lubię!)
Podciąganie: 8
Wyciskanie leżąc: 55kg
Wyciskanie sztangi na barki stojąc: 30kg

"Gdyby człowiek nie stawiał sobie poprzeczki coraz wyżej, nigdy by jej nie przeskoczył!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o, widze ze ktos tutaj ma calkiem niezla sylwetke
zostan z nami, trenuj odpowiadajacym ci tempem i prowadz dalej dziennik .bedziemy cie motywowac, a ty bedziesz sie cieszyc z efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54


Foty:

"Gdyby człowiek nie stawiał sobie poprzeczki coraz wyżej, nigdy by jej nie przeskoczył!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54


tył

"Gdyby człowiek nie stawiał sobie poprzeczki coraz wyżej, nigdy by jej nie przeskoczył!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54


bokiem

"Gdyby człowiek nie stawiał sobie poprzeczki coraz wyżej, nigdy by jej nie przeskoczył!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
Podciąganie: 8

podchwyt?
nachwyt?
wspomagane?

Powodzenia

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Fajna sylwetka powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Kiedyś trenowałam lekkoatletykę i pozostałości po tym chyba jeszcze nieco widać. W każdym razie marzy mi się powrót do figury sprzed 4 lat i zrobieniu ładnej rzeźby do lata.

DIETA:
Do tej pory jadłam sporo, lubiłam zaśmiecać się rzeczami typu: chipsy, tabliczka czekolady, cola... Za karę powinnam ważyć ze 20 kg więcej, ale najwyraźniej jeszcze mam w miarę dobrą przemianę materii.

Tak więc planuję 5 posiłków dziennie o stałych porach. Nie zamierzam dokładnie liczyć kalorii i bazować tylko na ich ograniczeniu. Przede wszystkim planuję wyrzucić wszystkie "śmieci" (słodycze, napoje gazowane, alkohol) z diety, tak by oscylować w granicach 2000kcal dziennie. Zwiększyć ilość warzyw i owoców, zamienić biały chleb na ciemny, pić zwiększona ilość płynów dziennie.

TRENING:
Na pewno każdego dnia. 3razy w tygodniu (wt,czw,pt) mam z góry narzucony, gdyż chodzę na treningi piłki ręcznej (1,5h) i planuję uzupełnić je treningami siłowymi (pon, śr, so) a w niedzielę 60min biegu ciągłego. Poza tym 3 razy w tyg planuję wykonywać ćwiczenia mięśni brzucha (na jego wyglądzie zależy mi najbardziej). Wieczorem wrzucę dokładny plan.

"Gdyby człowiek nie stawiał sobie poprzeczki coraz wyżej, nigdy by jej nie przeskoczył!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Zouzelina - oczywiście podchwytem, bez pomocy.

Dziękuję za ciepłe słowa, bardzo mnie motywują, bo wiem że predyspozycje do osiągnięcia mojego celu mam. Dlatego jak przeczytałam o konkursie to nie wahałam się ani chwili ;)

"Gdyby człowiek nie stawiał sobie poprzeczki coraz wyżej, nigdy by jej nie przeskoczył!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
trening musisz zgodnie z zasadami konkursu 3x + silowo-wytrzymałościowy, siatkowa jako interwały sie zalicza

I dodaj jeszcze czas w wytrzymałościówce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
Powodzenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

konkurs * Fela_72 podsumowanie str77

Następny temat

konkurs/asika20 Daje Ognia !! podsumowanie str46

WHEY premium