SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/asika20 Daje Ognia !! podsumowanie str46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
akurat oliwę mam bardzo smaczną (z porządków ), w zamian polecam na zniechęcenie olej z wiesiołka
z Waszych propozycji to cynamon pewnie przełknę, ale tran chyba zakupię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Moje dzisiejsze zmaganie,
siłowo-wytrzym. <idzie się wykończyć>
wersja z tygodnia B
30-20-10 powtórzeń <bleeh>
-push press<13kg) -sit up, -pompki w podporze,-przysiad, -podciągnięcia(na początku robiłam opuszczeia, próbowałam invert rows, potem wymieklam i zamieniłam na thrusters z 3kg na rękę) -swing 10kg, na końcu 5kg
zajeło mi to ok 35-40 min, przez te opuszczenia głuuupie
Miałam dziś sprzątanie przeprowadzić, ale nie ma mowy o podniesieniu reki wyżej niż do nosa
Dupsko mnie boli po ostatnich treningach, w sumie nie wiem od czego ale to dobrze
Jeszcze miska



Mój jutrzejszy trening się pewnie nie odbedzie, bedzie na pewno jakiś rowerek, ale w tyg i tak wychodzi mi więcej więc chyba da się przeżyc.

Zmieniony przez - asika20 w dniu 2011-04-22 17:47:40

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
Miałam dziś sprzątanie przeprowadzić, ale nie ma mowy o podniesieniu reki wyżej niż do nosa
asika, dobrze wiedzieć, przynajmniej te trudniejsze prace domowe zrobię przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Dzis dzien nietreningowy, tylko rowerek po lesie
wrzucam rozpiske z jedzenie, i tu proszę obligues możesz zerknąć czy tak mniej wiecej może wygladać moja miska w DNT, miało być bez wegli tylko z warzyw, i podbić w to miejsce tłuszcz?? żebym wiedziala czy tym tropem mam lecieć



Wpadłam na pomysł jak się oprzeć wszystkim pokusom, zwłaszcza tym które babcie i ciotki będa wciskały: przygotowalam sobie małą torebeczkę, w którą będę zbierała ewentualne zakazane rzeczy !! a potem oddam to komuś bardziej potrzebującemu hihi
ps. próbowałam wypić łyzkeczkę kozieradki z wodą... nie polecam aż mnie głowa rozbolała
Zmieniony przez - asika20 w dniu 2011-04-23 12:15:30

Zmieniony przez - asika20 w dniu 2011-04-23 12:23:47

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko bez fasoli czerownej i banana,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
aha, ok fasoli jeszcze nie zdazyłam wsunąć więc odstawię

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
dodaj te kozieradkę do owsianki z białkiem, albo do omleta, w ogóle wtedy nie czuję - w poście KONKURSOWYM Ci napisałam, ale pewnie utonęło

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
to dodam do omleta, może przejdzie bo owsianki nie jadam

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
próbowałam wypić łyzkeczkę kozieradki z wodą
ja dzisiaj drugi dzień tak zrobiłam i nie miałam żadnych problemów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fatalistka

Następny temat

Konkurs/ Ann podsumowanie str.37

WHEY premium