SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/asika20 Daje Ognia !! podsumowanie str46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060


Witam, dzisiaj jestem zdechła jak flak, caaly dzień boli mnie głowa a raczej napyerdala, ta pogoda wszystkiemu winna, do d.upy jest, do tego okres ehhh
Dziś trening siłowo-wytrzymałosciowy tydz. C, myslalam że nie wyrobię, ale jakoś poszlo:
100 sit up
50 thrusters (po 7kg na rękę)
25MC (50kg)
100 pompek
50 thrusters (7kg)
25Mc (50kg)
100 wskoków na podwyższony step
50 thrusters (już tylko 5 kg, bo 7 nie dałam rady)
25MC (50kg)

pompki to była tragedyja, połowa były męskie na raty(co kilka pompek odpoczynek z glową na ziemi), potem o ławeczkę
thrustersy pierwsze poszły w miarę, ale potem to było nie do zniesienia, po pompkach łapy miałam jak z waty
nie wspominając o MC chyba za dużo zarzuciłam, pod koniec już trochę plecy zaczęłam odczuwac, były z przerwami 10-10-5
czas to ok 55 min

Stary dziennik coś nie działa, w nowym jakos cięzko mi się odnalesć.
Czuję się spuchnięta, nie wiem czy to przez okres czy jak.
Od jutra same białko i tłuszcze mam nadzieje że te odwadnianie przyniesie chociażby minimalne efekty, bo tłuszczu to u mnie jeszcze moznaby z wiadro wytopić


Zmieniony przez - asika20 w dniu 2011-06-25 19:24:23

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
przy takich ilosciach to się zastanawiam czy pampersów nie zacznę nosić
Dobry pomysł, bo wracając z wc już się czuje, że trzeba tam wracać

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
chyba tam się wprowadzę na te kilka dni... znaczy do wc
a w dziennki śniadania zabrakło, nie wiem jakim cudem: 2 jajka, 50 g twarogu, 150 g truskawek

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
asika ładne maksy

odwodnienie też mnie przeraża, już nosze ze sobą do pracy 2x1,5l mineralnej

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Asiu, piękne maxy nieźle Ci siła wzrosła !! w MC blisko 30 kg niż na początku

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
dzięki dziewczyny
MC to jedno z moich ulubionych, chociaż po wczorajszym treningu już nie jestem pewna tyle ich sie narobilam z wielkim wysiłkiem, dziś zakwasy na udach.

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładne maksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
bo tłuszczu to u mnie jeszcze moznaby z wiadro wytopić
co tylko potwierdza teorię że my siebie widzimy inaczej niż nas postrzegają inni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
MC to jedno z moich ulubionych, chociaż po wczorajszym treningu już nie jestem pewna

o Kochana, nie dziwię się wczoraj machałaś 3 x po 25 powtórzeń z ciężarem 50 kg twarda bababeczka

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060




Drugi dzień odwadniania:wrzucam miske wczorajsza i dzisiejsza:
do tego: woda... w ilościach ok 4-5 litrów
Dziś DNT, od jutra zacznę te 3 treningi
Wc odwiedzam często, mega często. Boli dzisiaj trochę głowa, i jakoś mam wielką ochotę na czekoladę albo jakieś truskaweczki których mam całą michę Aż serce boli, że zjeść nie można, ale sobie tłumaczę to tylko 3 dni jeszcze

Zmieniony przez - asika20 w dniu 2011-06-27 15:18:18

impossible is nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fatalistka

Następny temat

Konkurs/ Ann podsumowanie str.37

WHEY premium