SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/asika20 Daje Ognia !! podsumowanie str46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Chyba podrasowanie będzie konieczne, dziś się pomierzyłam i nawet 1 cm nie zgubiłam, chyba że w uszach
Nie no wprawisz sie wprawisz a potem dojdziesz do wniosku ze to co robisz na zajeciach to relax doszłam do tego po pierwszej wytrzymałościówce kiedy to wylałam megalitry potu, i prawie wyplułam płuca, aerobic się chowa

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
miałam dwa wypadki, poza tym myśli samobójcze hehe czułam że "ocip.eje"
czyli że dobry trening był!

Asiu, tu masz technikę Curtis P:


"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
fajny ten Curtis P, coś się dzieje, już czuję jakbym przeklinała to ćwiczenie w trakcie

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
Asiula jaka dzielna!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Lady M dzięki już widze że źle robiłam, do każdej nogi oddzielny zarzut i push press....ale jak nie ma się w głowie to trzeba mieć w nogach/rękach eee na złe mi to nie wyjdzie, może po tylu powtórzeniach się dorobie pleców w połowie ładnych co twoje
skeni staram się, już żaden guz mi nie straszny
yosis fajne fajne, jak się poprawnie robi to tymbardziej hehe

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Witam, i już uzupełniam wczorajszy trening. Po całym tygodniu byłam tak wypompowana, że wczoraj po samym wejściu po schodach byłam już wyczerpana Ale coś tam udało mi się wycisnąć, chociaż bez specjalnego progresu, po ostatnim treningu odczuwałam ból w lędzwiach <dół pleców> widocznie coś źle musiałam dzwignąc do tego jakaś pustka była na siłowni nie było w razie czego komu asekurować i bałam się zwiększać ciężary.
1. Przysiad: 5x40, 42,5; 45; 3x47,5; 1x50
2. MC romanian: 5x45, 45, 47,5, 4x50/, 2x52,5
3. Suwnica: 10x40, 50, 60, 70
4. Uginanie nóg: 10x 10, 10, 15; 5x20
Ledwo po tym żyłam i do jutra postanowiłam nie podnosić nawet torby z zakupami, tylko odpoczać.
Dziś sobie na rowerku pojeździłam, po lasku szusowałam :)
Jutro GPP, mam nadzieje że siły wrócą przez noc
Czymajcie sie dziewki

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Odpoczywaj, bo przed nami tylko 11 tygodni

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Jutro GPP, mam nadzieje że siły wrócą przez noc

ja bym nawet o tym nie marzyła drugi dzień najgorszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Rozpoczynamy 2-gi tydzień naszych zmagań :)
Po wolnej niedzieli czułam się już troszkę wypoczęta, dzisiaj były interwaly na biezni - 20 min + 20 min aero, miało byc gpp ale nie wyszło. Po obiedzie wybieramsię jeszcze na rower bo wczoraj mi się spodobało na świeżym powietrzu
Zrobiłam dziś z rana pomiary i w sumie to nie będę wstawiać, bo nic się wlaściwie nie zmieniło, i tu skromna prośba do Przełożonych czy wypada w takim układzie coś zmienić w diecie, czy jeszcze podjechać tak jak jest ??
I dorzucam miskę wczorajszą i dzisiejsza:







Zmieniony przez - asika20 w dniu 2011-04-18 13:28:20

Zmieniony przez - asika20 w dniu 2011-04-18 13:28:42

impossible is nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fatalistka

Następny temat

Konkurs/ Ann podsumowanie str.37

WHEY premium