SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/asika20 Daje Ognia !! podsumowanie str46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak masz glutamine to sobie strzel to ochota przejdzie, tzn sie uspokoi jak to mocny ciag

Jesteś najedzona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
brzuch raczej pełny, gorzej z głową heheh Ale nie ma tragedii

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ano wlasnie to jest to, brak ww powoduje ze przestajemy byc glodne, tak podobno prawidlowo sie reaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli im mniej wegli, tym mniejsze skoki insuliny, a co za tym idzie- wiecej czasu jestesmy syte?
a mnie sie zawsze wydawalo, ze na LC nie da rady nie byc glodnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tzn nie tyle wiecej czasu co po prosty nie mamy pobudzanego osrodka stymulujacego głód, w tym role ma rowniez lepstyna.. ach te hormony %)
Generalnei z badan wychodzi ze ludzie na LC nasycaja sie dosc mala iloscia kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060


Dzień 3 odwadniania:
miska wyżej + wooooda
i trening na odwadnianie dzień pierwszy, zaraz się wybieram.
Ta woda juz mi nie lezie, chodzę z butelką wody po domu, i tak popijam. Weszłam dziś z ciekawości na wagę i bylo kg do przodu, od ciągłego picia? jestem też w trakcie okresu, do piątku sie skończy raczej. Obwody chyba bez zmian, ale już teraz pomierzę się dopiero w piątek

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wiesz pijac kilka litrow wody dziennie to ma sie tego duzo, teraz zmian nie ma, zmiana nastapi ostatniej nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
to będzie magiczna nochehe znajac siebie to nie będę mogła zasnąć, a jak wstanę to od razu bedzie bieg do lusterka, obawiam się jednek tego zawodu jaki może mnie spotkać, bo jednak tego tłuszczu jeszcze mam. Po konkursie będę chciała jeszcze dalej sie go pozbywać, żeby dojść do jak najmniejszego %. Ale to już po odpoczynku

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no ciekawa jestem jak wygladasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
magiczna noc! zazdroszczę, na pewno super efekty będą Asia!

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fatalistka

Następny temat

Konkurs/ Ann podsumowanie str.37

WHEY premium