SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/asika20 Daje Ognia !! podsumowanie str46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
asiulku oby to nic poważnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
dzięki skeni, dziś boli dalej, kuzwa najgorsze ze nie wiem coo i od czego, chociaż już tylko w lędźwiach boli chyba, i brzuch doszedł :/

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
asika20 objawy jak przy zapaleniu nerek, trzymaj się i lekarza odwiedź

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
e no , zakwasy to byś już chyba rozpoznała sama . Wegług mnie powinnaś iść jak najszybciej do lekarza na podsawowe badania i przzegląd ;) Trzymam kciuki i życzę powrotu do zdrowia ;)

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak masz wirusa grypy zoladkowej to miesnie jak najbardziej moga cie bolec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1551
miałam coś podobnego przy zapaleniu nery - nerwoból dodatkowo nerki. jeśli oprócz tępego szerokiego bólu boli również przy "puknięciu" to to może być to (trochę tak czuć jak bardzo wielki zakwas). wtedy dużo wody, wygrzać się i ja jeszcze miałam rozkurczowe po których momentalnie zasypiałam, bo przeciwbólowe w tym przypadku nic nie dadzą.

tak czy siak - lekarz.

Zmieniony przez - stara_rura w dniu 2011-06-11 18:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nerki tak ni z gruchy ni z pietruchy ? a to by bylo oryginalne akurat przed planowanym plukaniem nerek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1551
nie przypominam sobie żeby mnie uprzedzały szczególnie przed *******nięciem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
I mialas problemy żołądkowe w tym czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1551
to częste przy zapaleniu. niemniej powodów pewnie może być milion, dlatego lepiej odwiedzić lekarza / zrobić odpowiednie badania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fatalistka

Następny temat

Konkurs/ Ann podsumowanie str.37

WHEY premium