SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/Oveja podsumowanie str.41

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu nie chodzi o pulsowanie w sensie odczucia przepływu krwi, ale o niekontrolowane drgania mięśni. Takie coś się od marszu nie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241



14.05.11

Miska:



+ rzodkiewki, ogórek, papryka, sałata, brokuł

----------------------------

Suplementy:

Witaminy+ protokół estrogenowy- dzień 4
----------------------------

Trening:

Dzień 2- siłowy
poprzedni taki treninghttps://www.sfd.pl/konkurs/Oveja-t725657-s20.html#post5 

1. wyciskanie leżąc na piłce 5x5 , 5,5kg x 5/ 7,5kg x 5/ 9,5kg x 5/ 11,5kg x 5/ 13,5kgx 1 (+1,5kg) 12kg x 5 *
2. invert rows 5x5 **

+ 4x po 3 obwody ***
8 ninja jumps
6 thrustersow 18kg (+1kg)
5 Sumo DL Hi Pull 18kg (+1kg)
4 burpee


czas łączny obwodów: 26:21
+10 minut aero

* Waga jednej hantelki; W każdej serii dorzuciłam po 1,5kg na hantelkę. Chciałam tym samym podnieść 2 po 13,5kg,ale udało mi się zrobić to tylko raz. Wycisnęłam ledwo, ledwo, drżącymi rękoma, wyobrażając sobie jak zaraz 27kg mnie zmiażdży Jako, że było to marne jedno powtórzenie to zrobiłam jeszcze 12kgx 5. Byłam już tak umęczona, że i tu czekałam aż mi te hantle spadną na łeb albo ja spadnę z piłki
** wszystkie zwykłe
*** Dołożyłam 1 kg.

Dzisiaj przy obwodach była jeszcze większa męka niż zawsze. W ogóle nie miałam jakoś dzisiaj energii a tu nagle trzeba ją było wydobyć. Mimo wszystko, jakieś postępy były Wsiadłam po obwodach na rowerek, ale pojeździłam tylko 10 minut szybkim tempem i już miałam dość

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Nie było wczorajszej wypiski, gdyż usnęłam w ubraniu przy zapalonym świetle i obudziłam się rano.

A dzisiaj tak zawalony dzień, że obie wypiski dopiero teraz.




15.05.11

Miska: (dzień wyższy)




+ rzodkiewki, papryka, sałata, fasola szparagowa

----------------------------

Suplementy:

Witaminy+ protokół estrogenowy- dzień 5
----------------------------

Trening:
siłowy, dzień 3

1. Push press 5x5 15kg x5 / 19kg x 5 / 22kg x 5 / 25kgx 5/ 27kg x4*
2. Zarzut 5x3 15kg x3 / 19kg x 3 / 23kg x 3 / 26kgx 3/ 28kg x 3 **

+ 30-25-20-15-10-5
Sit upy
Wznosy z opadu na piłce 6kg
Turlanie piłki pod siebie
czas obwodów: 16:32 ***

+ aeroby, rowerek 20 minut

* Postęp o 1 powtórzenie w ostatniej serii
** Ostatnio dokładałam co trening . Dzisiaj nie dorzuciłam, bo na razie jest ekstremalnie ciężko, a nie chcę by technika ucierpiała
*** Myślałam, że było gorzej,a po sprawdzeniu z poprzednim czasem okazało się, że nawet o kilka sekund szybciej


_______________________________________________________________



16.05.11

Miska:




+ rzodkiewki, papryka, sałata, brokuł

----------------------------

Suplementy:

Witaminy+ protokół estrogenowy- dzień 6
----------------------------

Trening:
Trening GPP:

15x invert rows *
30x pompki **
45x przysiady

czas: 19:44, 7 obwodów

*3 obwody zwykłe, potem mieszanka zwykłe + na ugiętych nogach
**na podwyższeniu

Ciągle pozostaję przy tych 7 obwodach z różnicą czasową liczoną w sekundach. Ciężko jest robić szybciej tak masakrujące ćwiczenia. Unikanie cofnięcia w czasie to już jest sukces

Delikatnie mówiąc, jestem dzisiaj troszeczkę padnięta Zaczęła się rzez na uczelni

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
usnęłam w ubraniu przy zapalonym świetle i obudziłam się rano
mi też to się ostatnio zdarzyło, tylko, ze mój połówek obudził mnie przed północą, bym się rozebrała z ubrania

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Nie daj sie im tam

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dziewczyny




17.05.11 DNT

Zasłużony dzień wolny. Zresztą, po 2 godzinach snu marnie by się trenowało. Najśmieszniejsze, że dzisiaj pośpię tylko ( i aż) dwa razy tyle Jutro przed treningiem obowiązkowo będzie drzemka.

Miska:




+ rzodkiewki, papryka, sałata, fasolka szparagowa, kapusta kiszona, ogórek, pomidor- się uzbierało

----------------------------

Suplementy:

Witaminy+ protokół estrogenowy- dzień 7 szybko lecą te dni

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
ładna dieta i treningi.
No i trzymam kciuki, żeby i na uczelni same sukcesy były.
Zamówię sobie te tabletki z kurkumą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Delikatnie mówiąc, jestem dzisiaj troszeczkę padnięta Zaczęła się rzez na uczelni
oj, jak dla mnie dopiero się zacznie wraz z sesją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Fela, z tymi tabletkami wreszcie nie muszę jeść "za karę" znowu jest przyjemnie, więc dla mnie to duże ułatwienie. Polecam

Ania u mnie tradycyjnie większość przed sesją,a w tym roku to w ogóle przegięcie, bo nawet egzaminy mam przed i nie są to zerówki. Wszystko jest tak pięknie,że będę miała dni z 3 zaliczeniami na raz, ale ludziom z roku to nie przeszkadza. No przecież najważniejsze,że szybciej będzie wolne tylko obawiam się,że ta taktyka może skutkować zajętym wrześniem No i właśnie w tym tygodniu będę miała pierwsze zaliczenie,a do tego muszę wszystkie prace szybko nabazgrać, bo oczywiście odkładałam je w nieskończoność




18.05.11

Miska:




+ papryka, sałata, kapusta pekińska, kapusta kiszona, pomidor, brokuł
Brokuł się nudzi i coś kiepsko mi wchodzi, ale nadrabiam kapustami. Jutro za to wejdzie dla urozmaicenia szpinak

----------------------------

Suplementy:

protokół estrogenowy- dzień 8
zapomniałam o witaminach

-----------------------------------
Trening:

Dzień 1- siłowy
Poprzedni taki trening: https://www.sfd.pl/konkurs/Oveja-t725657-s24.html#post10 

1. przysiad tylni 5x5 32kg x 5, 37kg x 5, 43kg x 5, 49kg x 5, 55kg x 5 (+1kg)
2. MC na prostych nogach 35kgx 5, 42kg x 5, 49kg x 5, 55kg x 5, 60kg x 5 *

+ 4x obwód
15 burpee
10 pompek **
5 Turkish Get Up 7,5 kg (+1kg)***
Czas 4 obwodów: 23:43 ***

* w ostatniej serii pełna ilość powtórzeń. Tydzień temu poszły tylko 3 powtórzenia
** na podwyższeniu
*** chyba prędko tu więcej nie dołożę

-----------------------------------------------

Plan na przetrwanie tego, ubogiego w sen, okresu będzie taki: 5 treningów siłowych, pozostałe dwa dni będą bez treningu, a nie tak jak ostatnio, przeważnie z jakimiś aerobami. Ogólnie, przyoszczędzę na aerobach Za to po sesji…

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2011-05-19 00:05:15

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LostGirl / redukcja / przepoczwarzenie :)

Następny temat

konkurs/filonka podsumowanie str69

WHEY premium