SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/Oveja podsumowanie str.41

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Zrobiłam wersję rozbudowaną (wspomnianą przez Lady )
wiesz, że za dwa dni nie będziesz w stanie kichnąć, bo mięśnie brzucha będą tak boleć?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ovejka, a w rotacji masz 3 czy 4 dni z niższą kalorycznością?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Dobry sposób z bieganiem, ładnie okrążenia dodajesz, to trzymam kciuki za wzrost kondycji.
Dobry pomysł z mrożeniem strączków, a w jakiej postaci mrozisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Skenikwiecień-maj faktycznie najpiękniejsza pora. Ciepło,ale bez upałów, przyroda się budzi do życia i od razu jakoś człowiekowi ładują się akumulatorki. A jajek jem tyle trochę przez odrzucenie mięsa. Coś jeść trzeba a po drugie, można je jeść na tyle sposobu, że się nigdy nie znudzą

Lady brzuch to raz. Dzisiaj schodziłam po schodach bez uginania nóg

Martucca, 4 dni z niższą Za jakiś czas ciachnę znowu o 100, bo wiem,że na takiej kaloryczności leciało. No ale na razie chyba sobie poczekam, może mój organizm potrzebuje czasu

Fela, gotuję , jak do bezpośredniej konsumpcji, porcjuję i zamrażam

I takie małe uzupełnienie do dnia wczorajszego. Zjadłam najistotniejszą informację w treningu nr II Czas 19:36, 7 obwodów

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2011-04-27 09:31:07

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241



27.04.11

Miska:



+rzodkiewki, pomidory, ogórek, kapusta czerwona, kapusta kiszona, sałata
----------------------------

Suplementy:

protokół insulinowy- dzień 1 ( nie mam tylko kozieradki, ale jeszcze podejmę próbę jej zdobycia, no i nie będzie suplementacji o3, bo nie tykam ryb. )+ kompleks witaminowy
-------------

Trening:

Siłowo-wytrzymałościowy C
C. - tydzień 3,7,11

100 sit up
50 thrustersow ze sztangielkami po 7,5kg*
25 MC 31kg
100 pompek **
50 thrustersow ze sztangielkami po 7,5kg
25 MC 31kg
100 ninja jumps ***
50 thrustersow ze sztangielkami po 7,5kg
25 MC 31kg

Czas: 51:12 +aeroby 20 minut

* Tu nastąpił pierwszy kryzys wzięłam trochę przyduży ciężar, ale uparłam się i robiłam nim do końca. Z każdą kolejną serią myślałam, że już nie pociągnę dalej. Męka, katorga, dramat
** Na podwyższeniu. Nastąpił kolejny kryzys
*** łojezu!


Z ubrań mogłam wyżymać pot

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i nie będzie suplementacji o3, bo nie tykam ryb

Olej lniany i z orzechów włoskich jako zamiennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Marta, ale jakie konkretnie ilości? bo normalnie na przykład wpada u mnie lniany, ale nie są to ogromne ilości i nigdy nie zwracałam uwagi ile konkretnie o3 dostarczam. Tak czy siak, marne to źródło, ale lepsze takie ,niż żadne. Lniany zawiera około 50% o-3. No ale tabletki zawierają EPA i DHA, a w przypadku oleju lnianego, muszą się dopiero zsyntetyzować z ALA, a ile tego powstanie to któż to wie także tym bardziej nie wiem ile dawać

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
no i nie będzie suplementacji o3, bo nie tykam ryb.
W tabletkach też nie?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
martasi

Oveja jest wegetarianką i nie je nic, co ma oczy produktów pochodnych nie tyka

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta, ale jakie konkretnie ilości?

Haha, gdybym to ja wiedziała

No ale:

Susan Allport "Queen of Fats"
"Data for the US indicates that Americans consumes between 11 and 16 grams of linoleic acid per day during the years 1989 and 91 and about 1 to 2 grams of alpha linolenic acid. At that ratio, only about 15 percent of the alpha linolenic acid is converted to DHA and eicosapentaenoic acid. At lower ratios, the conservation rate is much higher. The best conversion occurs at a ratio of 2.3:1"


oraz:

1 tablespoon of flaxseed oil contains 2.2g of alpha linolenic acid,
2 tablespoons of cod liver oil are required to obtain 2.7g of omega-3 acid.


Idąc tym tropem i zaokrąglając w dół nieco...

1 łyżka lnianego: 15%*2g = 0.3g ---> 2.7g będzie w 9 łyżkach.

Czyli jako ekwiwalent 2 łyżek tranu musiałabyś wciągnąć 9 łyżek oleju lnianego

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-04-28 10:45:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LostGirl / redukcja / przepoczwarzenie :)

Następny temat

konkurs/filonka podsumowanie str69

WHEY premium