SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/Oveja podsumowanie str.41

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
ja postanowiłam , że już nie będę narzekać i panikować
i bardzo dobrze jesteś konsekwentna w swoich działaniach, cały czas idziesz do przodu i nie masz żadnych podstaw do panikowania i narzekania
Już nie mogę się doczekać podsumowania

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a ty oscypka grilowanego jesc nie mozesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Julia a to już tak blisko

Obli , teraz pod koniec znów wycofałam nabiał A poza tym taki oscypek to już, jak dla mnie, pod cheat podchodzi




24.06.11

Micha
Jak już pisałam, były to dni jedzenia orientacyjnego, ale z czysta miską

1.Owies, białko, truskawki
2.Owies, białko, truskawki
3.Jajka, brukselka, oliwa
4.Jajka, brukselka, oliwa
5.Jajko+białka jaj, olej lniany, sałata lodowa
-----------------

Suplementy
Witaminy,ZMA
-----------------

Trening:

siłowy, dzień 3
poprzedni taki trening: https://www.sfd.pl/konkurs/Oveja-t725657-s35.html#post8

1.Ostatnie maksowania oraz:
2. Push press 5x5 17kg x5 / 21kg x 5 / 24kg x 5 / 27kgx 5/ 29kg x2*
3. Zarzut 5x3 15kg x3 / 20kg x 3 / 24kg x 3 / 27kgx 3/ 30kg x 3 **

+ 30-25-20-15-10-5
Sit upy
Wznosy z opadu na piłce 6kg
Turlanie piłki pod siebie

czas obwodów: 17:15 ***
* Poszło mniej razy niż ostatnio
** Ostatnio mocno walczyłam o każde powtórzenie, więc nie dokładałam. Tym razem też było ciężko, ale jakoś się udało
*** Odrobinkę lepszy czas


Na aeroby już nie miałam sił Za to z maksów jestem znowu zadowolona (ale o tym więcej za tydzień ), chociaż leszczem pozostaję





25.06.11

Micha:

Rano: omlet, sałata lodowa, oliwa z oliwek
Przy gościach:
-Sałatka o składzie: sałata lodowa, pomidor, ogórki małosolne, pestki dyni, oliwa z oliwek
-Sałatka o składzie: kapusta czerwona, jabłko, cebula, marchewka
-Truskawki
-Jajka
-Migdały
Poza widokiem gości : Whey , orzechy brazylijskie, migdały

--------------

Suplementy:
Witaminy,ZMA

----------------
Trening
NT





26.06.11

Micha:
1.Jajka, pomidor z cebulą, ogórki małosolne
2. Jajka, wczorajsza sałatka nr 1
3. Jajka, płatki owsiane, papryka, ogórki małosolne
4. Białko, truskawki
5. Migdały
--------------------

Suplementy
Witaminy,ZMA

--------------------

Trening:
Siłowo-wytrzymałościowy C

100 sit up
50 thrustersow ze sztangielkami po 7,5kg
25 MC 34kg (+2kg)
100 pompek *
50 thrustersow ze sztangielkami po 7,5kg
25 MC 34kg (+2kg)
100 ninja jumps
50 thrustersow ze sztangielkami po 7,5kg
25 MC 34kg (+2kg)


Czas: 53:00 równiutko +aeroby 10 minut (ledwo dobrnęłam do końca )

* 10 zwykłych…poddałam się i 10 na podwyższeniu, potem nie dając za wygraną 20 zwykłych oczywiście z przerwami i dalej leciałam na podwyższeniu.


Przeżyłam i tym samym po raz ostatni wykonałam najgorszą z tortur (po raz ostatni w tym cyklu, bo na pewno do tego wrócę ) Kocham ten trening i nienawidzę W końcówce pompek mam zawsze serdecznie dość, przy ninja chce mi się płakać, a przy thrustersach rzucić wszystko, ale że jest już blisko końca...
----------------------

Z innych przemyśleń :
Chyba przez zmianę miejsca pobytu strasznie skrócił mi się czas snu. Nie umiem zasypiać wcześniej niż o 2 , a budzę się sama z siebie około 7. Dziwne, bo normalnie, mogąc spać do której chcę, spałabym do południa

I skończyła mi się kolejna końcówka białka. Już mi tylko pro long został po powrocie czekają mnie wydatki


Zmieniony przez - Oveja w dniu 2011-06-27 01:33:54

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Ciekawa jestem tych twoich maksów

Przeżyłam i tym samym po raz ostatni wykonałam najgorszą z tortur

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Kocham ten trening i nienawidzę


też chyba mam podobnie

a Ty będziesz się odwadniać?

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Nikt nie lubi wytrzymałościówek ale większość z nas planuje później dalej robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Filonko, chciałam bardziej w ramach eksperymentu, bo raczej efektów mi to nie poprawi (wciąż mam dużo tłuszczu ) Ale kurcze, nie wiem czy chora nie będę. W nocy źle się czułam i dzisiaj od rana też, ale mimo wszystko wywaliłam węgle. Na szczęście wywalenie węgli nie pogorszyło mojego samopoczucia , bo gorzej być nie może Oby to był jeden taki dzień i żadnego choróbska z tego nie było




27.06.11

Miska
Jadłam tyle, ile organizm sobie życzył, ale ważyłam wszystko, włącznie z warzywami, żeby tak orientacyjnie zobaczyć ile tego wyszło ( i kalorycznie i węgli z warzyw )
1.jajka, oliwa, sałata lodowa
2.jajka, oliwa, sałata lodowa, rzodkiewki
3.jajka, olej lniany, sałata lodowa+ zwykła
4.jajka, oliwa, sałata lodowa+ zwykła
5.białko pro long, rzodkiewki

B 116,4 T 101,3 W 23,7 KCAL 1491,8

Z piciem marnie mi idzie, bo wypiłam raptem 3,5 litra Jutro postaram się więcej. Chociaż dla mnie 3,5 to już wyczyn, bo zawsze zbyt mało piję, no a dzisiaj jeszcze kiepsko się czułam. Wyczynem było także to, że ograniczyłam się do jednej kawy.

Oczywiście wszystko było bez soli, co dla mnie nie jest problemem, bo wręcz zaczęłam solić przy pojawiającym się mimowolnym pulsowaniu mięśni, a tak to smakowo sól może dla mnie nie istnieć

Trening:

NT

edit: jeszcze wciskam w siebie wodę. Doszłam do 4l. Długo siedzę to może do 5l dobiję, najwyżej będę sikać w nocy


Zmieniony przez - Oveja w dniu 2011-06-28 00:12:35

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
Oveja pij, pij to w koncu tez w taki 'ciag' wpadniesz ze nie bedziesz sie mogla oderwac od butelki

a z sola mamy tak samo, tez dla mnie zaden problem bo wszystko jadam bez za to z duza iloscia ziół...a do uzywania odrobiny soli zmusily mnie ostatni upały w polaczeniu z treningami, bo mi powieka i miesien pod okiem zaczely 'latac'

Zmieniony przez - mala_mi82 w dniu 2011-06-28 06:50:16

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Wczoraj doszłam do 5 l. Dzisiaj jest dużo lepiej z piciem, bo i samopoczucie lepsze. Zmykam na trening. Ciekawe jak będzie się ćwiczyć tak opitym. I szkoda że przerwy 30 sekundowe, bo bym wyskakiwała do WC O ile w ciągu całego konkursu jakoś dało się wszystko przeżyć, to tak, jak trzeba żyć przez te 4 dni długo bym nie pociągnęła. Odrobinę to niekomfortowe

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jesz jak Wodyn
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LostGirl / redukcja / przepoczwarzenie :)

Następny temat

konkurs/filonka podsumowanie str69

WHEY premium