SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/Oveja podsumowanie str.41

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Ruda, Skeni dzięki Ale nie czekajcie tak na to podsumowanie, bo będę się coraz bardziej bać

Lejjla Skoro dochodziłam do siebie w miarę szybko to co tam. W ogóle dobrym pomysłem aktualnie nie mam innego rozwiązania są te aeroby na zewnątrz. Wczoraj był lekki wiaterek i miłe orzeźwienie gorzej jak się przeziębię

Filonko dziękuję Marchewka, jabłko czy cytryna na pewno poprawią smak takiej mieszanki, więc może nie będzie źle. Ciekawe tylko czy sprzęt jaki posiadam poradzi sobie w przerobieniu tych twardych albo mogących się okręcać warzyw.

Jak wyjdzie dietetyczna i bezalkoholowa wersja Mojito to zaczniemy ją serwować na imprezach

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241



30.06.11

Miska:

1. jajka, oliwa, sałata lodowa, rzodkiewki
2. jajka, oliwa, sałata lodowa, rzodkiewki
3. jajka, oliwa, sałata lodowa, rzodkiewki
4. jajka, sałata lodowa
5 .białko

Woda 7,5 l , jedna kawa
------------------------------

Trening:
lekko zmodyfikowany

1a. wyciskanie sztangielek siedząc - barki 5,5 kg x 6x 15 30s *
1b. wznosy bokiem w opadzie 3kg x 6x 20 30s

2a. przenoszenie sztangielek za głowę 3kgx 6x 20 30s
2b. wyciskanie młotkowe – klatka 5kg x 6x 20 30s

3a. uginanie młotkowe 4kg x 6x 25 30s
3b. francuski siedząc 3,5kg x 6x 25 30s

Aero, 30 minut, rower w terenie.**

*Zaczęłam z 7,5kg hantelkami, ale to nie był dobry pomysł. Ledwo z 5,5kg dociągnęłam do końca
** Musiałam trochę odczekać, bo miałam problem z utrzymaniem kierownicy


Co się dało robiłam na piłce. To już taki odruch
Odnotowałam spadek sił i jeszcze zakwasy nie ułatwiały zadania, także ciężary marniusie, a i tak mnie dobiły.

...ale jutro nagroda w postaci truskawek i płatków owsianych.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
oj malutkie, ale daja w kosc

No to milego ladowania

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241



01.07.11

Miska:

1. jajka, papryka, sałata lodowa, truskawki
2. jajka, papryka, sałata lodowa, truskawki
3. płatki owsiane, siemię, ½ porcji białka
4. jajka, ziemniaki, sałata lodowa
będzie:
5. jajka, sałata lodowa

Ciężko było wsunąć te 150g węgli. Truskawki weszły bez problemu, ale ogrom płatków owsianych ledwo w siebie wcisnęłam. Mogłam rozłożyć na dwa posiłki.
Do czwartego posiłku dałam ziemniaki. Śmiesznie smakowały, bo gotowanych ziemniaków nie jadłam kilka lat. Pieczone może z raz w roku.

Do godziny 16 wypite 4,5 litra wody. Najpierw cieszyłam się na myśl, że wreszcie koniec wmuszania tej wody, łażenia jak balon i co chwila wizyt w wc, a teraz napiłabym się czegoś, aż mi usta wyschły. A i tak łażę jeszcze ciągle do wc . W ogóle to nawet cieszę się, że podjęłam się tego eksperymentu, gdyż po wypijaniu takiej ilości wody może wreszcie bez problemu będę wypijała normalne, przyzwoite dawki wody. Zawsze piłam zbyt mało, a w porównaniu do ostatnich ilości czym jest taka malutka, dzienna porcja wody

Deszczowa pogoda + węgle i łażę dzisiaj okrutnie senna. Chyba pójdę spać dużo wcześniej, niż zwykle.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
a kiedy podsumowanie ?tez jutro?

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Tak i pewnie pod wieczór

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
bedzie jutro sie tu dzialo!!

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
już się doczekać nie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
No i juz wszystko za nami az się łezka w oku zakręci

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
az się łezka w oku zakręci i to niejedna, aczkolwiem zjedzenie wczorajszego naleśnika trochę złagodziło mój żal hehe

impossible is nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LostGirl / redukcja / przepoczwarzenie :)

Następny temat

konkurs/filonka podsumowanie str69

WHEY premium