SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/Oveja podsumowanie str.41

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
napięty czas masz strasznie pocieszam się, że jeszcze 2 tygodnie (przy dobrych wiatrach) i będę mogła docisnąć redukcję i porządnie odespać. Czekam na to z utęsknieniem no, może tylko na ten sen

organizm się oczyszcza i wszystkie syfy wyłażą na zewnątrz
mam teraz trochę specyfików, które teoretycznie tak działają, ale dziękuję bardzo za te efekty uboczne

Jak sie patrzy na liczbe wegli to wiadomo skad depresja
Nie, to raczej nie to, bo nigdy nie czułam się źle nawet na niższych węglach. No chyba,ze mój mózg tak intensywnie pracuje, że zżera wszystko i niedługo zacznie auto-konsumpcję

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
no na pewno teraz masz wyższe BMR przy umysłowej pracy możesz się tym pocieszyć

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Ovejka

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Przypominam, ze w czasie poprzedniej sesji doszlo u mnie do wysuszu i zapadniecia brzucha, a jadlam ~2500kcal w weglach. Wiec bedzie dobrze

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Wrong, ale Ty jesteś specyficznym przypadkiem, więc się nie liczy już sobie wyobrażam jakby się to skończyło dla mnie

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241



25.05.11

Miska:



lekko ją ucięło,ale coś widać
+szparagowa, brokuł, sałata, pomidory , ogórek
----------------------------

Suplementy:

witaminy+ łykam resztki kurkumy
--------------------------

Trening:

Siłowo-wytrzymałościowy C

100 sit up
50 thrustersow ze sztangielkami po 7,5kg
25 MC 32kg (+1kg)
100 pompek *
50 thrustersow ze sztangielkami po 7,5kg
25 MC 32kg (+1kg)
100 ninja jumps
50 thrustersow ze sztangielkami po 7,5kg
25 MC 32kg (+1kg)


Czas: 52:06 +aeroby 10 minut

* zrobiłam 20 zwykłych ale wymiękłam, bo po thrustersach ręce odmawiały posłuszeństwa. Reszta na podwyższeniu. Ciężko było.
Ale i tak to thrustersy są największa torturą. Ostatnio to 7,5 kg sprawiało problem, ale zostałam przy nich, bo nie pozwolę sobie na cofnięcie z ciężarem

---------------------------------------

Gubię się już we wszystkim i prawie bym zrobiła dzisiaj trening D, ale coś mi nie pasowało. Jak nie ta to wystąpiła inna pomyłka. Zapomniałam, że dzisiaj dzień wysoki. No nic, przesunie się na jutro
Teraz czmycham, bo dużo roboty przede mną. Jutro planuję zrobić sobie dzień bez treningu bo będę padnięta. Muszę koniecznie odespać po powrocie czy położyć się wcześniej, gdyż dzisiaj mam zamiar posiedzieć do 2 i wstać o 4. Miłych snów

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Nocne nauki Niech Ci wiedza szybko wchodzi

Wczoraj mialam ten sam trening - jessu jak sie ciesze ze juz po

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Oveja

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
takie kalorie, treningi, nauka i tak mało snu to już zagrożenie życia prawie chyba, ze działasz na prąd

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Lejjla, C i D ,jak dla mnie najcięższe
Filonka, dzięki
Carbon, właśnie wczoraj były problemy z dostawą prądu
--------------------------------

Wczorajsza wypiska



26.05.11

Z tego niewyspania, czekania na swoją kolej w stresie podsycanym przez coraz gorsze wieści od wychodzących z zaliczenia ludków , no i wreszcie po mega stresie na praktyczno- teoretycznym zaliczeniu laboratorium byłam mocno zmęczona. Aż mnie łeb rozbolał, co jak na mnie jest rzeczą niezwykłą, gdyż głowa boli mnie jedynie przy przeziębieniach Na ustnych zawsze się stresuję, pisemne to przy nich pikuś a takie praktyczne to już w ogóle masakra, bo mi ręcę latały, jak głupie, a jeszcze miałam ich używać i to ostrożnie. Po powrocie położyłam się tak na chwilkę żeby odetchnąć,ale oczywiście zasnęłam. Przez to jedzonko było marne, bo wypadł mi posiłek i oczywiście znowu dzień wysoki przesunął się na dzisiaj...Ale co tam, ważne że w indeksie 5

Miska:
Nie chce mi się otworzyć dietetyk, więc dam taką wypiskę zwykłą. Nawet szkoda tego liczyć, bo i tak widać bijącą z tej michy marność

1.soczewica ,jajko, sałata, pomidor
2.migdały, orzechy brazylijskie, orzechy włoskie
3.soczewica,jajko,papryka, ogórek pewnie hiszpański
4.jajka, oliwa, fasola szparagowa
-------------

Suplementy:
Witaminy taki dzień, że nie łyknęłam resztek z protokołu, ale będę je dalej konsumować

---------------------
Trening

zgodnie z planem, brak
---------------------

Zrobiłam dzisiaj pomiary, ale wrzucę je do dzisiejszej wypiski, wieczorem.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LostGirl / redukcja / przepoczwarzenie :)

Następny temat

konkurs/filonka podsumowanie str69

WHEY premium