SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/Oveja podsumowanie str.41

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz myślę o 1 dzień 1700, 4 dni 1500kcal, wszystkie dni węgle do 100g

No ale na czym chcesz tą rotację robić jak nie na węglach?

Podaj no swój dotychczasowy rozkład BWT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Marta Podbijałabym tłuszczem, a jeśli nie no to w ten wyższy dzień mogę mieć wyższe węgle. po prostu całkiem fajnie się czuję na węglach w dawce max 100g. chociaż głównie myślałam o ciachnięciu po 100kcal, a czy mieszać coś z rozkładem to sama nie wiem, bo w sumie to na wszystkim dobrze się czuję, a czy coś na mnie lepiej czy gorzej działa tego nie wiem Zależy mi by dać jakiś nowy bodziec.

Teraz miałam 4dni 1600kcal (rozkład mniej więcej B 130/ T 80/ W 90) i 1 dzień 1800kcal, gdzie białko bez zmian, węgle ok. 120g-130g, reszta tłuszcz.

Kamelowa, aż sobie sprawdzę pod tym kątem moje specyfiki. W szamponie to pewnie nie będzie ,bo używam dziecięcych

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2011-05-09 17:39:05

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
Oveja w dzieciecych szamponach jest dokladnie taki sam sklad i zawieraja przewaznie silikony i cala reszta niszczaca wlosy..nie mowie ze wszystkie ale te 'drogeryjne' zwykle tak i duzo bardziej niz pot i trening te cudne szamponiki tak niszcza kudly...ja odkad wlasnia za rada kamelowej uzywam takich bez silikonow nie mam zadnych problemow z wlosami a tez mam do pasaa nic poza szamponem sie nie zmienilo na treningach tak samo potem ociekam jak zwykle

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oveja, sprawdzaj, sprawdzaj Jak sama widzisz mam już pierwszą zadowoloną "klientkę" , więc coś z tymi silikonami jest naprawdę nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Zaspamuję perfidnie ale poruszył mnie post kamelowej....ja u siebie takiej reakcji nie zaobserwowałam ale w takim razie będę uważać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
a może polecić jakiś konkretny szampon bez silikonu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Aniu wpisałam w google szampony bez silikonu,a wyskoczyły całe dyskusje, włącznie z listami takich kosmetyków do włosów Poszperałam właśnie trochę i okazuje się, że moje szampony nie mają świństw, ale odżywki, poza ostatnio zakupioną maseczką już tak. Może dlatego, że zawsze kierowałam się prostym składem przy zakupie szamponów, żeby właśnie był delikatny i jak najbardziej naturalny, ale z odzywek lubiłam co jakiś czas zakupić coś mocnego, jakiegoś udziwnionego (niby miało mi to zapewnić skuteczniejsze działanie) a tu błąd, bo jak widać skomplikowany skład może tylko namieszać

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2011-05-09 22:57:16

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241



09.05.11, poniedziałek

Miska:



+kapusta czerwona, pomidor, cebula czerwona, sałata, kapusta pekińska, kapusta kiszona, rzodkiewki

dzisiaj jeszcze po staremu, ale coś mi się pokręciło. Teraz się zorientowałam, że dzisiaj powinien być wysoki. Jutro zrobię wyższy dzień
----------------------------

Suplementy:
Witaminy + protokół insulinowy- dzień 13
----------------------------

Trening :

Trening GPP:

15x invert rows *
30x pompki **
45x przysiady

czas: 20:00, 7 pełnych obwodów i 6 invert rows

*2 obwody zwykłe, potem mieszanka zwykłe + na ugiętych nogach
**na podwyższeniu

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ann, chociażby ten -





Sama używam już długo i jestem bardzo zadowolona. Kosztuje jakieś 6 zeta, a jest więcej wart niż te wszystkie Kerastase'y czy L'oreale.

Jak Oveja wspomniała - są całe rozpiski, warto zaglądnąć

Zmieniony przez - kamelowa w dniu 2011-05-10 06:24:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Teraz już w ogóle będę miała bzika na punkcie włosów

A wracając do miski. Wprowadziłabym od dzisiaj taką delikatną zmianę:
1 dzień 1700kcal B 125 T 80 W 120
4 dni 1500kcal B 125/ T 80/ W 70

czyli ciachnięte po 100 i jednak zostanę przy rotacji węglami, nie będzie innych kombinacji. Chyba ok?

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LostGirl / redukcja / przepoczwarzenie :)

Następny temat

konkurs/filonka podsumowanie str69

WHEY premium