SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/Oveja podsumowanie str.41

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241



10.05.11, wtorek

Miska:



+kapusta czerwona, pomidor, sałata, kapusta pekińska, kapusta kiszona, rzodkiewki, ogórki

Mleko wiejskie, twaróg z tegoż mleka, dlatego oba wpisuję jako tłuste

----------------------------

Suplementy:
Witaminy + protokół insulinowy- dzień 14, ostatni
-------------------------

Trening siłowo- wytrzymałościowy będzie jutro. Dzisiaj bez treningu, ale łaziłam 5h po lesie i nogi wchodzą mi do tyłka . Masakryczna trasa.Kłody, błotko, zarośla, a na końcu pod górę i pod górę. Jak dobrze powrócić do cywilizacji.

---
Siemię mielicie zawsze przed spożyciem? Czy straszną zbrodnią jest mielenie trochę większej ilości na kilka razy?


Zmieniony przez - Oveja w dniu 2011-05-10 23:21:13

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zmiel wiecej na raz i trzymaj w lodowce tydzien daje rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
Oveja, niezle postepy robisz w treningach

ja juz sie zacyznam bac bo wkrotce zaczynam trening z postu konkursowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241



11.05.11

Miska:



+ rzodkiewki ,ogórki małosolne, brokuł, sałata

---------------

Suplementy:

Witaminy+ protokół estrogenowy- dzień 1
---------------------------------------

Trening:

Dzień siłowo-wytrzymałościowy A.

Skakanka- 5 minut*
25 przysiadów
25 CurtisP 17kg (+2kg)
--------------------------
4x obwód
25 pompek **
25 Sumo DL Hi Pull 17kg (+2kg)
--------------------------
25 CurtisP 17kg (+2kg)
25 przysiadów
Skakanka- 5 minut***

czas:44:07
+ aero 16 minut ,rowerek


* w wielkim bólu, bo mam okrutnie poobcierane nogi po tym wczorajszym „spacerku”
** na podwyższeniu
*** tu to już mi pulsowały, ał

--------

Obli, super dzięki za odpowiedź

Gruszka, myślę, że to właśnie zasługa tego planu

--------

Pierwszy dzień estrogenowy. Wszystko pięknie, ale kurkuma wchodzi mi gorzej,niż myślałam, że będzie wchodzić Zobaczymy co będzie dalej. No, wyjścia są dwa. -> Przyzwyczaję się i zacznie wchodzić, albo zacznie wchodzić i wychodzić (dzisiaj było blisko)

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Wszystko pięknie, ale kurkuma wchodzi mi gorzej,niż myślałam, że będzie wchodzić
Ja mam codziennie w kanapce ze strąków i fajnie się komponuje, sprobuj z omletem albo cus

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
a ja odrobinę wody do szklanki , łyżeczka kurkumy , wymieszam i siup do buzi . tak bez problemu mi wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Aga wyczuwam ją wszędzie, więc pewnie i to nie przejdzie gładko, ale spróbuję różnych sposobów. Chociaż nie odważyłam się w porannym posiłku, muszę przygotować się psychicznie

Ania, brałam na łyżeczkę i zapiłam wodą, tak jak czasami robiłam z cynamonem, ale zrobiło się z tego jeszcze obrzydliwsze błotko, które jakoś rozpłynęło się w ustach, zamiast być szybko przełknięte. A potem zrobiłam inaczej. Właśnie wymieszałam kurkumę w większej ilości wody. Także straszne przeżycie. Automatycznie robi mi się niedobrze. Zaczęłam to zagryzać ogórkiem małosolnym, umyłam szybko zęby. Nic nie zatuszowało tego strasznego smaku. Brr.

Gdyby to była dla mnie jakaś neutralna przyprawa to pewnie luz, ale ja zawsze czułam wstręt do kurkumy,dlatego trudno teraz łykać takie porcje Jednak będę twarda!

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja próbuje łykać imbir w herbacie - masakra, nie dość, że przeżera przełyk, to jeszcze pełno farfocli czuje na zębach

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzyj świeży imbir i dodaj sobie do szejka białkowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Oveja a jako ostra zupa z innymi przyprawami? Lubisz kuchnię indyjską?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LostGirl / redukcja / przepoczwarzenie :)

Następny temat

konkurs/filonka podsumowanie str69

WHEY premium