SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/Oveja podsumowanie str.41

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
zastanawiam się, czy nie lepiej ze sztangą thrustersy robić
ale będzie mniej bolało lubię ból

Zrobiłam pomiary(skleroza złagodniała), ale skapnęłam się, że ostatnie robiłam 4 dni temu (jednak skleroza nie złagodniała ) , bo miałam wtedy poślizg i jakoś tak wyszło. No to wstrzymam się z analizą po czterech dniach Zmierzę się jeszcze za tydzień, akurat będą to pomiary po miesiącu, a potem będę trochę rzadziej się mierzyć bo popadnę w paranoję

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241



02.05.11

Miska:



+ sałata, rzodkiewki, kapusta kiszona, ogórki świeże oraz małosolne , pomidor

Kupiłam moje ulubione masło orzechowe i jednak inne się przy nim chowają, więcej go nie zdradzę
----------------------------

Suplementy:
Witaminki + protokół insulinowy- dzień 6
----------------------------

Trening:

Trening GPP:
15x invert rows *
30x pompki **
45x przysiady

czas: 19:34, 7 obwodów szybciej o 2 sekundy, niż w tamtym tygodniu
*mieszanka: zwykłe + na ugiętych nogach
**na podwyższeniu

Po GPP wybrałam się z psem na godzinny spacer szybkim marszem. Dobiłam się tym, nogi paliły już podczas, ale dopiero jak wróciłam i usiadłam to mocno poczułam zmęczenie

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
więcej go nie zdradzę

no !

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
szybciej o 2 sekundy, niż w tamtym tygodniu
jest progres

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Kupiłam moje ulubione masło orzechowe
masz namyśli masło primavika ? ja tylko takie kupuje. jak dla mnie pyszne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Ania, tak, Primaviki, to bez soli i cukru. Chyba najlepsze składowo i smakowo, jak dla mnie

jest progres

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
co się śmiejesz, sprinter by wszystko oddał za takie postępy
hehe, jest dobrze

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
ważne, że do przodu




03.05.11

Pobiłam swój rekord w spaniu. Spałam do 13:20 Stąd w diecie więcej tłuszczu, mniej białka. Nie wiem czy to treningi, zmęczenie czy ta pogoda i nie wiem jak wstanę jutro o 4

Miska:



+ sałata, rzodkiewki, ogórki małosolne , brokuły
----------------------------

Suplementy:
Witaminy + protokół insulinowy- dzień 7
----------------------------

Trening:
Aeroby, 50 minut, rower stacjonarny

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nie wiem jak wstanę jutro o 4
ale... dlaczego? po co?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Obowiązki Musiałam dojechać na 7, do tego korki. Jeszcze nie lubię ogarniać się w pośpiechu,czym dodatkowo skracam sobie długość snu. Chociaż dzisiaj tak mi się chciało spać, że przestawiałam i przestawiałam budzik, ostatecznie wstając o 4:30

A tak z innej beczki. Mam kryzys w piciu octu jabłkowego. Ten zapach ale trzeba być twardym

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LostGirl / redukcja / przepoczwarzenie :)

Następny temat

konkurs/filonka podsumowanie str69

WHEY premium