SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130583

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
Też nie wiem jak to się odmienia hehe
siemienia to tak 80g, a kolendry to tak 5g. Też właśnie chciałabym pokombinować z dodatkami, szczególnie ze słonecznikiem i dynią, ale tak się powstrzymuję ze względu na omega6. Kiedyś dodałam jeszcze z 20g rodzynek, też bardzo smaczny dodatek... *_*

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
rodzynek nie mogę, za dużo cukru, żurawinę ostatnio dałam namoczoną i przez nią chyba mi zakalec wyszedł i się kleiła każda kromka okropnie. teraz dałam ciut więcej wody i zobaczymy jak wyjdzie. O właśnie.. 12... czas chlebek uformować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
powodzenia! :) kurczę, ja to nigdy tych suszonych owoców nie moczę tylko wrzucam takie jakie są :D

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
cos mi sie wydaje ze wlasnie przez to namoczenie taki zakalec wyszedł ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Dziewczyny jak to jest z tym węglami w ostatnim posiłku? Lepiej jeść czy nie jeść,bo już nie wiem? Widzę,że niektóre ladies jedzą ale może to jest po treningu? Ja oststnio lubię zjeść trzy posiłki dziennie (a nie np 4 lub 5) wiec łatwiej mi rozłożyć te węgle na 3 razy ale nie jestem pewna czy to będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
anchy musialabys poszperac w necie ile osob tyle opinii, jesli trening wieczorem to niby można potreningowo wieczornie zjesc węgle, ale mignął mi jakiś art że tak czy siak nawet w DNT mozna te węgle wieczorem jeść. także jednoznacznej opinii nie znalazłam również.
ps. twój dziennik odpowiedział mi na conajmniej 5 wątpliwości które miałam odnośnie diety i treningu :) dzięki bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Anchy to kwestia osobnicza, zazwyczaj osobom z nadwagą odradza się węgle w ostatnim posiłku (chyba, ze to potreningowy to wtedy ma być pełny posiłek B+W+T). Szczuplaki jedzą jak im wygonie, niektórym węgle na noc pasują a innym nie.

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-06-30 12:41:15

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
ja sie zastanawiam czy nie za dużo tego tłuszczu i białka mam w rozkładzie, psycha mi się włącza że zaraz mi trzuska albo wątroba da znać o sobie. :/ no ale nic, przetrzymam ten pierwszy tydzień/dwa i zobaczymy jak będzie, aczkolwiek już widzę że perystaltyka jelit "przyspieszyła".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Arphiel - ja mam alej problem z pracą w nocy - nie śpię przez 48h i nigdy nie wiem, jak mam porozkładać posiłki, żeby głodna nie chodzić. Ostatnio zaczęłam więcej węgli na noc i zastanawiam się właśnie, czy nie miało to znaczenia w zatrzymaniu reuckji>?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium