SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Stosujecie czasem cheat meal? A w zasadzie jak to dokładnie wygląda? planuje się odstepstwo od diety i je się coś niezdrowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
póki co u mnie na to zgody nie było - parę razy jedynie wpadło wino
neevski, przepis ok, ale nie tylko cukier tu nie przejdzie.
żeby nauczyć się szukać wartościowego białka to mamy takie założenie by starać się nie przekraczać 150g nabiału
wiesz, żeby dieta była wartościowa a nie sam ser, olej i czikern z ryżem

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-06-30 15:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
No ale wino w rozsądnej ilości to nie cheat np lampka wytrawnego. No ja tez na razie o takich rzeczach nie mam co myślec ale tak ogólnie sie zastanawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
No właśnie gdyby nie cukier to nie ma nic lepszego, ale aż na tyle kucharzem nie jestem, żeby inaczej dosłodzić. Poza tym ja potrzebuję kalorii. Z tym cukrem naprawdę cudnie smakuje, zwłaszcza z truskawkami i pożywne ;).

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anchy ja mam zawsze czita jak jestem u mamy, jem wtedy dużo, ale nadal zdrowo, choć ostatnio wpadł mi kawałek drożdżowego, który zapoczątkował udział w ATG czelendż Dla mnie czit to jak nie liczę kalorii, zazwyczaj wpada mi sporo mięsa wtedy i ryb oraz chleba razowego z masłem, którego nie jem na co dzień. (chleb mam na myśli, że nie jem ze wzl. na gluten)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no takie rzeczy to testowałam kiedyś, również z warzywami. Taki miks ale z ogórkami i koperkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
a w ramach cheata to dziewczyny, które dostały zgodę zajadały po prostu dodatkowo jaką porcję zdrowego jedzeia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Ja jedynie na wyjazdach nie licze ale staram sie mniej więcej kontrolować ilość. No i jem tylko rzeczy zgodne z zasadami. Choć czasem w tych hotelech to nie wiadomo co dodaja do posiłków więc może być cheat nieświadomy. Ale zastanawia mnie bardziej cos takiego,że jak ktoś osiągnie już swój upragniony rezultat to czy np jak raz na ruski rok np w święta zdarzy mu się zjeść coś totalnie niezgodnego z zasadami to jest to dopuszczalne? Oczywiście wiadomo,ze ladiesowe odzywianie to styl zycia a nie dieta, wiec chcac utrzymac efekty trzeba sie stosowac caly czas Chodzi mi o to czy raz na jakis czas bede mogla zjesc np gofra czy loda na wakacjach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Bez cheatów żadnych to ciężko dla samej psychiki chociażby.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium