SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130509

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
chyba 5%

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
uee ja to tylko łoś mintaj tuńczyk :/ może kiedyś się odważę ale to ktos mi musi najpierw zrobic zebym smak poznala bo jak ja spiernicze to sie uprzedze odrazu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
nie ma co porownywać do biedronkowych filetów - wierzcie mi, jadam tylko ryby z mięsa więc natestowałam tego sporo :P

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ee, nie jest droga, jak się właśnie tak pomyśli nad zakupami i kupisz troszkę hurtem, to jest ok. Ja tak z grubsza przy sobocie planuję co na obiad zrobię, kupuję mięcha ile trzeba i poporcjowane mam w lodówie. No śniadania dla ułatwienia takie same a i owsiankę lubię. A dwa pozostałe posiłki czyli drugie i kolacja to też już wiem mniej więcej czego ile w rozkładzie mogę zmieścić, więc zawsze mam jakąś rybkę właśnie, medaliony z indyka tak po 100 gram popakowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94621 Napisanych postów 364589 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669525
jak 5% to elegancko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Boże ale morszczuk jest banalny - zamrożonego ladujesz do rękawa, sól, pieprz, przyprawa do kurczaka złocistego bez glutaminianu (tak, do kurczaka) i nastawiasz na 50min piekarnik na 200 stopi

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
i gotowe, robi się samo :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
a to morszczuka podobnie robie! :D pycha jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja kanapki ciągle takie wcinam, morszczuk w roli wędliny :P zayebisty jest na zimno nawet

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94621 Napisanych postów 364589 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669525
namówiłyście mnie jutro robię rybę po grecku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium