SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130565

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
najbardziej w moim mieście lubię to, że mam wszędzie jakąś "oswojoną" panią. Idę po indora a Pani patrząc mi prosto w oczy, mówi np: Dzisiaj polecam rybę, bo wiem że Pani lubi... Idę do warzywniaka, chcę ogórki i wychodzę z cukinią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja jako stały bywalec marketowego stoiska rybnego wiem czy są świeże czy nie, nawet jak wyglądają na świeże

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Kiedyś chciałam kupić śledzie surowe a babka kręci głową i mówi "pani sobie pstrąga lepiej weźmie"

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94627 Napisanych postów 364601 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669558
to są plusy stałych zakupów,też mam w mięsnym tak proszę o wołowinę a on mi mruga i cielęcine daje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no właśnie, takie sugerowanie... a dziś to łopatkę mamy ładną, proszę popatrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94627 Napisanych postów 364601 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669558
ale innym muszą to wcisnąć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Cóż zrobić, lojalność popłaca niekiedy ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no, ale takie zachowanie i zniechęca do kupowania gdzieś indziej. Jak wracam gdzieś z miasta i chcę wejść gdzieś "po drodze" to mi się włącza alarm, że może lepiej nie, bo tu będę tym, któremu wcisną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja tak nie mam nigdzie :/ a sie starałam... heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Na to się długo pracuje w dużych sklepach :P bo tam jest spora rotacja sprzedawców, mi zajęło to trochę czasu, ale np szewca mam takiego że jak widzi żę idę to juz banan na twarzy

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium