SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130537

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
no lux med tez jest podobno mega spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
w gdyni tez jest jedna placowka, co prawda w gdansku jest druga ale wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
u nas w sz-nie (nie wiem moze i gdzie indziej tez tak jest) to jest bardzo malo ortopedow dlatego ciezko znalezc mi dobra oferte. ja potrzebuje gina, dermatologa i ortopede to takie najwazniejsze.. poczytam sobie o tych tych co sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Eve no właśnie też o Medicoverze myślałam i też mnie to ze jedna placówka trochę nie przekonuje. Luxmeda jednak więcej i nawet w Policach jest. Tak mnie zastanawia czy właśnie ci co piszą, że długo się czeka to nie mieszkają w jakichś pipidówach. W Szczecinie jednak trochę tego jest. Też potrzebuję głównie gina, dermatologa i może nie ortopedę ale okulista by się przydał. I chyba się na tego Luxmeda zdecyduje. Tylko nie wiem czy wiesz (bo mi tak wyszło z regulaminu) że ubezpieczenie będzie ci się liczyć jak byś dzisiaj się zdecydowała od 1 sierpnia. Nie wiem czy to zawsze tak jest czy tylko jak przez Play bierzesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
aha... to jakoś dziwnie... ale poczytam też o tym. w play z tego co patrzyłam to nie ma ortopedy i mało lekarzy jest. znaczy mama właściwie głębiej się wczytywała. a luxmed to nie znam muszę sobie też o tym poczytać. ja Wam powiem, że już po tej kontuzji to chucham na swoje ciało... jakby nie patrzeć to moje narzędzie pracy i sobie postanowiłam że regularnie do fizjo bede chodzic zeby miec wszystko pod kontrola. trzeba zaczac szanowac sama siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
z tego cowiem to w medicover nie ma fizjoterapeuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
ale jest psycholog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
i psychiatra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
fizjo mam swojego i nie oddam i nie zamienie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Przydałby się jakiś specjalista od leczenia uzależnień, może by mnie od żarcia odzwyczaił
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium