SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130502

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Ehh, koniec tego dobrego, zrobił mi się 7dniowy tydzień pracy, czas się zawijać do roboty
Miłej soboty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem Fuxi, nic nowego nie dokładałam, menu stałe mam zawsze jadłam różnorodnie i nic mi nie było. Miłego dnia, mimo wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
jo, będę monotematyczna, ale u mnie takie niezidentyfikowane dolegliwości - nie ból, tylko ucisk, rozpieranie, coś jakbym kamień połknęła to przy refluksie i wrzodach sie pojawiały.

Chyba powinnaś spróbować lekkostrawnie jeść kilka dni, tak sama jak piszesz, małe porcje, bez kawy ( ta mnie zabija) i mocnej herbaty. Można też doraźnie jakiś ranigast sobie zapodać.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a ten Ulgix Max próbowałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
szajka
a ten Ulgix Max próbowałaś?


jeśli to do mnie - to nie, na razie przy pilnowaniu diety odpukać, mam spokój. No chyba , że się winka napiję, albo na kawę prawdziwą skuszę w ramach deseru.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
do was obu w zasadzie :) mnie dawno juz nie wydęło więc chyba pomogło coś.

no pomierzyłam się, mogę zjeść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Player na górze działu, akurat kategoria kobiet leci: https://www.sfd.pl/Aktualności__Sporty_Siłowe-f142.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Dziękuję za gratulacje w imieniu swoim i kota nie sądziłam, że podołam. Nie znam się na kotach, o czym może świadczyć fakt, że pierwsze co zrobiłam po przyniesieniu go, to zaserwowanie surowej karkówki. A tu się okazuje, że wieprzowina nununu, bo kot może nawet zejść (jakiś groźny dla niego wirus bytuje w wieprzowinie).
Byłam dziś u weta na drugim zastrzyku z antybiotykiem, kupiłam mu transporter i zabawkę. Choć najbardziej mu się podobają kawałki papieru jako zdobycze.
Nie mogę się doczekać, jak go odrobaczę i zacznie ze mną spać mąż już zapowiada strajk.
Ok, trzeba by się troszkę poruszać. Do miłego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
hahah i będzie ci mmmmmrrrruuuuuczał na podusi obok :) ależ to jest kojący dźwięk :) (mój mąż tego nie znosi :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deja , Szajka mam teraz ulgix trawienie, ale mało co pomaga. Pije herbatki ziołowe, łyknęłam dwa razy controloc. Najbardziej pomaga mi aktywność fizyczna np. tuż po siłowni czy bieganiu brzuch rewelacja potem posiłek i znowu to samo. Najgorzej niestety jest rano: skręca i gniecie że łomatko. Na śniadanie zrobiłam sobie kleik ryżowy z bananem i jajka na miękko. Na obiad ryż biały, pierś kurczaka duszona z koperkiem i marchew gotowana plus masło i buraczki. Nie wiem co dalej, ale tego kurczaka mam więcej na szczęście

Zmieniony przez - jo1984 w dniu 2013-06-29 11:49:36
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium