SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130582

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Bosh, co za dołujące wejście...
Chodźcie wszystkie, przytulę Was mocno do mojego solidnego cyca i życie od razu będzie lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ale powiem Wam nie jest zle. myslalam ze nie wejde nawet lydka w swoje dzinsy a calkiem dobrze weszlam :D

dobra idem stont bo w dziale ladies nie wypada jęczeć i marudzić i eszcze bana zarobie czas sie zebrac do kupy

Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-07-02 08:24:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Widzisz, relaks wcale Ci nie zaszkodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
oficjalnie: nie marudzić



nieoficjalnie:
jęczeć o zbyt opiętą łydkę w dżinsach to się każdej zdarza Od 3 miesięcy nie mogę spodni na siebie kupić takich jakie mi się podobają, bo jak wezmę takie co w łydkach są ok, to przy dupie mogę przemycać wiadro kartofli
Za mężem jęczeć... gitara, lepiej za nim niż za kolegą z sąsiedniej ulicy, no nie?
Babcia wmawia sobie chorobę? Tylko chorobę? Kumpla babcia 3 miesiace przed jego ślubem postanowiła sobie umrzeć by przez przypadek nie kipnąć dzień przed ślubem i nie rozwalić imprezy ( akurat wśród znajomych tej rodziny był taki przypadek). Przestała jeść Śmieję się, bo ją do pionu lekarz dopiero postawił mówiąc o ciąży i doświadczeniu babci.. Teraz młodzi narzekają że babka się za siebie wzięła, z kijkami popyla i na wnuka czeka.
Jęczenie na jedzenie? Mąż zeżarł mi wczoraj woła, co go skrupulanie odważyłam i sporządziłam Zeżarł bo nie przyszło mu do głowy że to może być moje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
a ja pilam sama o 23 w nocy , na podlodze mojej kuchni amaretto , bo to byl jedyny alkohol jaki mialam w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Ja dzisiaj mam tylko jeden powód do marudzenia - są szanse że uda mi się dotrzeć dziś na pakernię. I ta sytuacja mnie okrutnie stresuje bo to pierwszy raz i się wstydzę że będę się kręcić dookoła jak głupia blondynka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
fuxi! na pewno się ktoś Tobą zaopiekuje. Masz już spadkowego kota?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
lisie, tule...
Eve widzisz, tak sie zalewa problemy a nie białym chlebem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
na mojej siłce zrobili promocję dla uczniów - w sumie fajna sprawa bo za legitymacją szkolną mają dzieciaki open za 15 zł. Ja płacę 95 No ale od razu pełno właśnie takich młodych chudych się pokazało. Fuxi, zmierzam do tego że jak pójdziesz na siłkę to za 3 -4 miechy kopnie Cie taki zaszczyt jak i mnie:

patrzcie na tą dziewczyne, widzicie jak wiosłuje. W 3 miechy ( tu przesadził) i takie plery ma. Nie, nie Ty na początek weź 5tkę...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium