SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130518

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
deja, a czym swoje karmisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nanit, pisałaś że lekarz orzecznik Ci powiedziała że siłowniane są nienaturalne dla kobiet. Mi jakiś czas temu tak zrył głowę ginekolog, twierdząc że nie ma się co dziwić że ja nie w ciąży, skoro z własnej nie przymuszonej woli ćwiczę po męsku. Bo - uwaga- skoro ćwiczę po męsku to i orgaznim po męsku reaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
zaczynaliśmy od RC dla srednich ras, potem przeszliśmy na Happy dog ADult Sport (dla aktywnych) teraz tez happy Dog tylko już nei dla aktywnych 9 to jest całkiem niezła karma w rozsądnej cenie). I chyba lepiej przez psi rganizm wykorzystywana, bo przełozylo sie nam to na mniejsza ilośc kup A do suchej karmy mamu jako dodatek jakis makaronik zmięskiem (np. serduszkami drobiowymi, to i pańcia się pozywi)

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
moj ma z wyprawki rc junior ale veterinar. Babka w sklepie zoologicznym stwierdziła, że im prędzej odstawie rc, to lepiej dla psa bo ma jakiś bfcośtam, co jest rakotwórczy... Ale - jak wyżej - nie ufam handlowcom co mi coś wciskają na chama :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
agataq
nanit, pisałaś że lekarz orzecznik Ci powiedziała że siłowniane są nienaturalne dla kobiet. Mi jakiś czas temu tak zrył głowę ginekolog, twierdząc że nie ma się co dziwić że ja nie w ciąży, skoro z własnej nie przymuszonej woli ćwiczę po męsku. Bo - uwaga- skoro ćwiczę po męsku to i orgaznim po męsku reaguje


No tylko patrzeć jak nam męskie narządy rozrodcze wyrosną

Ja już ćwiczę trochę czasu i jak każdy chyba z pewnym nawet niewielkim stażem widzę że mojemu ciału to służy pod chyba każdym względem nie tylko jeśli chodzi o wygląd. A tu mi takie rzeczy wmawiają.

A niech się bujają, ważne że załatwiłam co miałam

Nadrabiam spama. Śliczne te wasze maluchy, pomiziać ode mnie proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Royal to nie jest zła karma, ale tez nie jedyna. Mnie tego happy doga poleciła kobitak, która psy szkoli, trzeba patrzyc na zawartość białak no i uwazac, żebyy nie przebiałkowac, bo to się zdarza. W hodowli z której jest mój Vinio, wszystkie jadły Royala, a jedna suka shar pei miała problemy skórne - chyba dla niej za dużo białka było. Metda prób i błedów, byle drastycznie zmieniac.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94621 Napisanych postów 364593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669535
eukanuba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Kiedyś jak byłem mały podjadałem psu (Golden Retriever <3) karmę i nawet smaczna była .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Brit i Josera bdb, nawet już serie premium są niczego sobie...mam 17 psiaków , więc co nieco sprawdziłam;)Ale z suchą to trzeba popróbowac, bo co jednemu słuzy, to drugiemu już nie... Polecam tez Barf , czyli to co natura dała - w wersji dla psów:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
agata - ja tam ostro na siłce ćwiczyłam :) i organizm zareagował .....natychmiast ciążą a miałam 38 lat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium