SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Co do kociej tragedii - ten koleś nie wyjeżdża jeszcze teraz, tylko za jakiś czas, bliżej nieokreślony, ale chyba jeszcze w lecie.
Muszę trzymać rękę na pulsie.
Takich to powinni za jaja wieszać, przysięgam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
hahaha :) ja moze nie będę ryzykować, ale liczę na pomoc jakiegoś Pana trenera ;] albo Pani trener. Fuxi - zdecydowanie będziemy myśleć ;p podziel sie wrażeniami po powrocie :) druknę sobie rozkład treningu dla zielonych i jazda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio robiłam przyciąganie drążka dolnego do brzucha i słyszę '' dziewczyno JAKA TY MASZ SEPARACJE NA PLECACH'' ha ha dopsz że nie widzieli innych lejdisek, bo by ze wstydu umarli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
mi zawsze głupio jak po przerwie wracam o.O i chyba musze isć jutro :P a sie boje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Ja mam jeszcze 2 i pół tygodnia mojego treningu z piłką, dokończę go bo go kocham <3
A później wybiorę sobie coś innego.

Może ktoś mi podpowie, na czym się robi wiosłowanie prostymi ramionami w leżeniu na brzuchu? Na ławeczce?
Bo oryginalnie jest na piłce i tak robiłam w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
a ja mam pytanie z zupełnie innej beczki, do Lejdisek z wwy - czy któraś z Was kojarzy gdzie mogę kupić mięso mielone na miejscu (Bielany/Żoliborz najchętniej ale w akcie desperacji pojadę dalej wszędzie sprzedają tylko ten s*it na tackach, a życie mi jeszcze miłe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dzień dobry spa. Do widzenia spam. Tak zapyerdalam, że nie mam czasu taczki załadowac. "Uwioelbiam" ten permanentny niedoczas. pozdrowienia dla wszystkich psów i kotów.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
megan, najprościej. Poproszę ten kawałek mięsa... wołowego/drobiowego/cokolwiek i zmielić proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
U rzeźnika jakiegoś najlepiej ;).

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
nie no słuchajcie... wszystko rozumiem i kojarzę proces zakupu mięsa:) Agataq: tak mówię właśnie, ale słyszę wciąż odpowiedź "przykro nam, nie mielimy na miejscu". Raz trafiłam tam gdzie mielą (Wierzejki), ale robia to tylko do godziny 15 (ja zwykle wychodzę z pracy o 18-19 więc nie ma szans). W Piotrze i Pawle rozbijają tylko na kotlety... W miejscowości moich rodziców wszystkie mięsne mielą, a tutaj zastanawiam się poważnie nad machiną do mielenia mięska we własnym zakresie...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium