SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130528

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
liqierek
ja praktycznie wszystko kupuję na allegro, a jak nie to w szmateksach :D nienawidzę stania w kolejkach do przymierzalni i generalnie nie przepadam za galeriami handlowymi, te tłumy ludzi mnie przerażają

Dokładnie ta, dlatego kocham internet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
i ja się podpisuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
liqierek
ja praktycznie wszystko kupuję na allegro, a jak nie to w szmateksach :D nienawidzę stania w kolejkach do przymierzalni i generalnie nie przepadam za galeriami handlowymi, te tłumy ludzi mnie przerażają. A już najbardziej nie lubię sklepu Bershka, bo tam wszystko leży porozwalane na ziemi i mam jakiś impuls, żeby po wszystko się schylać i odkładać na swoje miejsce, bleee

Kurde a ja pracuję w sklepie z odzieżą i też jest wszystko porozwalane przez klientów, ale jakoś nie mam impulsu o którym piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
haha, no niestety, ja się wcale nie dziwie - bo praktycznie cały czas musiałabyś się po coś schylać... Jo, chyba że, bierzesz jakieś obciążenie na plecy i dajesz squaty przy każdej rzeczy :D

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
no ja też nie znoszę kolejek do przymierzalni. a lumpeksy mam koło siebie niestety słabe i 70-90/kg :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
ja zazwyczaj czekam aż są "wyprzedaże" (jak to brzmi...) w szmateksie - wychodzę z założenia, że jak coś mi jest przeznaczone, to nikt mi tego nie wykupi :P

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Liqierek nie takie rzeczy juz się robiło w pracy squaty, planki, pompki... hokej z mopem na kafelku mamy też piłki, he he
A lupeks jest nad nami, tragiedia mówię Wam, szmaty takie, że mam lepsze w piwnicy i do ''PCK'' wyrzucam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ale cyrk. Dzwoni do mnie rano baba, że nie zapłacona fv. Ja na to, że zapłacona w terminie. Baba - to proszę przysłać dowód wpłaty. Wysyłałam. Oddzwania przed chwilą i mnie opyierdala, że wysłałam nie na to konto, co trzeba. Ja do niej, że to konto z ich fv, którą mi wysłali - nadal spokojnie. Baba do mnie, że to jest złe konto i żąda zapłaty za fv a inaczej zgłosi mnie do krd No to już nie wytrzymałam i jej powiedziałam co na ten temat sądzę. I że ma 10 minut na sprawdzenie, konsultację z szefem i telefon do mnie bo w przeciwnym razie dzwonię na policję zgłosić wyłudzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
a chooj, dzwonie z ryjkeim do jej szefa, nie będę czekać mi też się coś od życia należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Aga! Aga! <pompony>
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium