SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130601

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Oku mnie ratuje to że ja w glanach latam w większości Ale już jakieś szpile czy coś to masakra kupić. Dobrze że mąż ma większą stopę bo mym w jakieś kompleksy popadła

Moja mama bardzo przytyła jak palenie rzuciła. Po prostu smak odzyskała I teraz wiecznie słyszę, że no ona się odchudza ale MUSIAŁA lodów nakupić zapas cały bo w promocji były a one takie dobre. Albo mówi że ona to mięsożerna jest a potem patrzę jej w miskę (jak ją zmuszę do zapisywania) a ona ma tam 8 kromek chleba (takiego puchatego) z margaryną light. I się pytam czemu tyle tego, to mówi że głodna była. Się pytam czemu nie zjadła czegoś konkretnego chociażby jajek to ona, że dlatego że ten chleb taki smaczny był I weź z nią gadaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
okurasei - bałam, bałam ale co począć... mam karę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Heh no ja to w glanach sie czułam za wysoka swojego czasu :D , Megan - też bym się bała!!! stać koło lodów w sklepie nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
lody to moje jedyne słodyczowe love... reszta może nie istnieć. a było tak gorąco, że miałam ochotę się położyć koło nich w sklepie a nie tylko stać ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Kupić maszynkę do lodów i robić jakieś lejdisowe, w michę wliczyć i po kłopocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
mi sie blender zepsuł :( mam jakiegoś pecha wszystko psuję!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Niedojda

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a mi piecyk taki mały. zawsze w nim łosia albo cycka piekłam na szybko :/ slubny był wiec po 8 latach miał chyba prawo paść. a nówka 120 pln :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
teraz bede wypijała jajka bez blendowania :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Surowe?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium