SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130527

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
W markecie raczej jest taniej a czasem lepiej, tylko to trzeba umieć tam kupic

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja nie umiem chyba :/ przez to że mieszkam z rodzicami oni sami kupuja wiekszosc rzeczy a ja dokupuje w lokalnych przybytkach ryby wędzone czy jakieś mieso...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
to np lepiej do Biedronki iść?? tam bedzie świeże to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
surowego łososia to w biedrze kupiłam za coś 50 zł za ponad kilo. Ale tam takiego to rzuty mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94622 Napisanych postów 364596 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669543
drogo płacisz,spokojnie dużo taniej kupisz w jakimś lidlu,biedronce itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
ja sie cykam ryb świeżych z marketu, raz do sushi tylko kupilam łosia i tuńczyka, a w biedrze jest chyba 200g? wędzonego za 9.99 na tacce, bardzo dobry i zawsze ładny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
wędzonego łososia to nie widziałam w dużych kawałach po marketach, raczej takie małe porcje. Pstrąg wędzony z pieprzem lub bzz z biedry jest fajny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No niekoniecznie, tu nie ma reguły co do konkretnej marki, ja np warzywa kupuję rano w weekend w kauflandzie bo wtedy jest dostawa i wszystko swieże i ładne, ryby przed weekendem w markecie na znajomym stoisku, w biedrze zdarzają się też dobre rzeczy, tak samo w lidlu

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
a świeży łoś jest u mnie zawsze w biedrze, tylko jakoś nie miałam weny bo nie umiem go zrobć zawze za dużo pieprzu albo cytryny dam i takie to bezpciowe sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94622 Napisanych postów 364596 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669543
ja w biedrze kupuje surowego zawsze,mają w dobrej cenie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium