SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja już kiedyś powiedziałam że NIE i od tamtej pory mnie nie proszą, bo tak to nawet niezauważali że to nie mój obowiązek tylko przysługa i nawet dziekuje nie słyszałam. a teraz robie minimum w pracy i mi dobrze i kij im w OKO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94632 Napisanych postów 364612 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669582
co macie dobrego do jedzenia bo głodny jestem??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
"nadgorliwość gorsza od faszyzmu" ale ze śmieciami to bym chciała dobrze je segregować skoro już mam je segregować a nie wiem jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ja krewetki w planach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
No jak segrogować? Plastiki do plastików, butelki do butelek i papier do papierów

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
w moim zawodzie robienie minimum nie jest dobre. to wyścig szczurów jeśli chcesz mieć jakąś pozycję. a ja mam jeszcze od zawsze tak, że lubię coś robić na 200% i się mono angażuję w sprawy firmy głupi zryty łeb mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ale mówili że trzeba myć i że sie dzielą na jakieś tam inne i uczyli nawet jak je wyrzucać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jakie mycie? Daj spokój... Tylko szkło, plastik i papier odzielnie a resztę do zwykłego.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
eveline
w moim zawodzie robienie minimum nie jest dobre. to wyścig szczurów jeśli chcesz mieć jakąś pozycję. a ja mam jeszcze od zawsze tak, że lubię coś robić na 200% i się mono angażuję w sprawy firmy głupi zryty łeb mam


aaa to co innego, ja swojej pracy nie lubie i siedze tam żeby poprostu odbębnić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja kocham swoją pracę, nie firmę, ale formę pracy... tylko szlag mnie trafia, bo wiem na co mnie stać.. i wkurza mnie, że pewnych rzeczy nie przeskoczę... sorry za jęki mam jakiś kryzys chyba ;/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium