SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130496

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Bać to się trzeba np płatków żytnich

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
deja vu
co zrobić, żeby pies właściciela nie poznał? Własciciel musi zamontować sobie kły z gotowanej fasolki szparagowej. Mój chłop przed chwilą tak psa wystraszył Celem zrównoważenia tego zła, odkurzył drugiego psa. Odkurzaczem.



u mnie nawet wystarczy wyjąć odkurzacz z garderoby i już jest ucieczka na lodówkę
kota nie lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
O Fux, moja taka sama bohaterka...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
u mnie samiec woli odkurzanie od szczotkowania, i się nadstawia z każdej strony

Płatki żytnie - tym psa nie straszymy. Ale założenie przez pana skarpetek na uszy przynosi ten sam efekt paniki

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2013-07-01 20:32:41

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No ja bym dostała w podzięce focha do końca życia za takie próby czesania odkurzaczem ;p

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Dokładnie, nie miałybyśmy o czym gadać.
Pan co prawda próbował i focha nie dostał, ale ona go kocha jakąś masochistyczną miłością...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Mój kot też się nie odkurzaczuje.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
deja vu
Mój kot też się nie odkurzaczuje.
w sumie ona taka chuda, że jeszcze by ją wciągneło.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
A propos kotów mam dylemat moralny. Kolega mojego chłopa ogłosił w sobotę że z miłości wyjeżdża z kraju i nie może zabrać kota, bo jego kobieta jest uczulona, więc może ktoś weźmie.
Na propozycję żeby dał ogłoszenie stwierdził że boi się trafić na psychola i nie odda kota do schroniska żeby tam zdechł, więc uśpi go żeby się nie męczył.
Oczywiście od soboty nie mogę spać, bo myślę o tym kocie...i gdzie go wcisnę w razie czego. Chłop o drugim kocie nie chce słyszeć.
Skąd się tacy ludzie biorą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
dobra znikam, bo moja chodząca zazdrośc wróciła, i zaraz będzie nieszczęśliwy, że na forum siedze

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium