SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130524

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Agatku i na ile ci starcza to 5kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
5kg i nic się z nimi nie dzieje jak długo stoją? w sumie to chyba nie powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
przy czym ok oznacza dla mnie że nie ma tam masy pyłu ani nic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
szajka
no właśnie i to jest dla mnie masakra! toć to denka od butelek chyba co? ostatnio coraz wiecej ludzi zauwazm mam problemy z bardzo dużymi wadami wzroku! straszne to. mojej kolezanki syn 12 letni juz ma -4 i też ślepy jak kret


oj denka denka, można zakupić pocieniane, a jeszcze mam astygmatyzm i jakieś cylidnry... no w kazdym bądź razie czasem musze podjąć decyzję okulary a wycieczka 2 tygodniowa za granicę, wiec nie zmieniam szkieł w okularach od 3 lat bo mnie nei stać i wolę soczewki kupować o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
agataq


W kauflandzie z meltvitu są po 1,97 a czasem i taniej z 500g to chyba szkoda kasy na przesyłkę przy tak małej różnicy cenowej?

Cześc tak btw

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1777
Ooo, w kauflandzie i bezglutenowe? Muszę się przejechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
a niee, normalne owsiane

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ta, ja kupuję na allegro tylko dlatego że nie mam kauflandu a tylko biedrę i lidla w mieście A płatki tu na miejscu to kupię na stoisku ze zdrową żywnością. Albo w delikatesach po 3 zł i właśnie takie mocno hmm... zapylone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja mam w spolem u siebie, ale jak na lenia przystalo to patrze czy nie mozna w wiekszych pakach sobie pozamawiac ale wychodzi na to samo tak naprawde
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium