SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130581

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12956
Fuxiatka
zocha_samocha
leceeeee

och , kocham te tutejsza diete:D czlowiek je jak trza ::D

jak mnie najdzie na wspomnienia to tak klnę te wszystkie niskokaloryczne diety z przeszłości że aż huczy!
Żal głodnych lat


dokladnie!
jak ja sobie wszystkiego zalowalam:D miecha, masla, nawet jaj... nie mowiac o pysznym makaronie razowym czy kaszach:D

Tłuściutka kura domowa na pełnym etacie:D
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_redukcji:/-t935072.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12956
ide kapac gowniarza:D

Tłuściutka kura domowa na pełnym etacie:D
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_redukcji:/-t935072.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
No mnie to dziwi, bo każda twierdzi że czytała co jedzą lajdis i zaglądała w dzienniki. Skąd więc takie wnioski wyciągnęły to ja zupełnie nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
No i u mnie też mają jakieś rozdwojenie jaźni - raz mi mówią, że schudłam i powinnam się nie katować jakimiś beznadziejnymi dietami, bo się pochoruję, a na następny dzień słyszę, że "co to za dieta, jak ja jem co chwilę i to takie nieprzyzwoite rzeczy, jak wieprzowina i to jeszcze na maśle".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
pstrąg się robi, JAMI. Moim też sie nie da dogodzić, ważyłam 10 kg mniej za mało 5 mniej za mało teraz waże ile waże za dużo... teraz wiem że to dla mnie a nie dla nich dorosłam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Mnie dobija jak słyszę że ja biedna jestem bo muszę razowy chleb zamiast białej buły albo brązowy ryż czy coś. Albo że warzyw biedna muszę dużo w siebie pchać. Tylko że to nie ma nic wspólnego z odchudzaniem, ja lubię po prostu takie rzeczy. No i oczywiście biedna jestem bo panierowanego mięska nie mogę. Tyle ze ja od lat nie jadam panierek bo ich nie cierpię. Mięcho to ma być czuć mięchem a nie jakimiś dodatkami dziwnymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Chyba przestanę wchodzić na to forum - co chwilę kusicie nowymi jadłspisowymi pomysłami. Przez Was będę musiała męża namówić, żeby o pstrąga jechał. A pewnie się natrudzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
hehehehee no ja tak dawno nie jadłam że nie mogę się doczekać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
A co? Na inne forum wolisz? Żeby ci zamiast zdrowego żarcia wiecznie o ciachach pisały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No dobra, nadrobiłam Was, a teraz musze znikać, bo chłop do domu wróciła a on apopleksji dostaje, jak ja na sfd siedze. Ciekawe dlaczego? Bedę zaglądać, może agataq Batona pokaże.

A jakby się pojawiła jakaś męcizna, to ja mam pytanie, może męcizna zna jakiś kumatych trenerów personalnych z Lublina? Bo ja mam jednego, ale nie wiem, czy on kumaty

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium