SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130578

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no to ja dlatego nie ruszam kiwi - moge zjesć, owszem, ale jak ktoś mi je obierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
ja sobie łyżeczką z połówki kiwi wyjadam, bo obieranie mnie wkurza. włoski w brzoskwini mnie nie drażnią, ale już kilka razy zdarzyło się że właśnie potem mnie usta mrowiły, jakby uczuleniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
jeju mi klient w podzięce miód gronowy przyniósł
twardym trza być nie miętkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
No patrzcie a ja lubię brzoskwinie własnie dlatego ze takie mechate są

A tak w ogóle to baby to są zboczone. Polazłam do sklepu po ananasa, wybieram sobie i się koleżanka napatoczyła. I mówi do mnie z uśmiechem że pewnie mężowi kupuję tego ananasa. Mówię, że dla siebie, ale jak mąż będzie chciał to czemu nie. To ta się śmieje i mówi że ananasy sprawiają ze facet będzie miała smaczniejszą spermę. Idę do kasy a kasjerka taka znajoma, że o, pewnie mężowi kupuję ananasa i się szczerzy. Wracam do domu, ananasa w łapie niosę, bo w torbie miejsca brakło i się natknęłam na sąsiadkę i ona do mnie że widzi że ostry seks będzie Tylko jedno im w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
AHhahahahaha jk mój je ananasa to tez się zawsze do mnie uśmiecha dwuznacznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
o matko! co one takie wyposzczone ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Oj wyposzczone od razu :P każdy ma inny charakter :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
No nie wiem właśnie. Owocka sobie zjeść nie można spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
ja słyszałam że smaczniejsza ale tylko po tym z puszki ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
jak zdrowo sie odżywia to najlepsza . a to ma białko w ogóle?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium