SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130576

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
ja w moim idiotenfonie mam excela to sobie tabeleczkę zrobiłam i elegancko wypełniam bo zeszyt gdzies bym szybko posiała znając mnie. to ja lece na szoping na jutrzejszą wyżerę bo mnie za 30 min biedrę zamkną :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja dalej balona mam w brzuuuuchuuuuuuuuuu... bu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
jo ja też I nie zapowiada się żeby zeszło przez najbliższy tydzień...

Ale jak myślę o dzisiejszych przysiadach to mi się przypomina ta piosenka


Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
jo, nie przejmuj się balon.. pęknie kiedyś ja dzisiaj też mam balona, ale chciało mi się jeść to sobie placków zrobiłam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki Laski ale mnie tak uciska i gniecie ze masakra... co nie zjem to balon Eve jak pęknie to będzie ewakuacja w promieniu 15 km... usłyszycie o tym w tvn 24 na żywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
ja wróciłam do domu przed chwilą i stwierdziłam że lecę przysiady z rozpędu, bo jak usiądę, to już nie zrobię
Jo, trzymaj się i nie pękaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
to możesz do mnie przyjechać w niedzielę, bo wyjmują bombę z rzeki ewakuują część miasta na zaś to mogłabyś tam zrobić pęknięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
I dupa nic nie załatwiłam, bo okazało się że lekarza co miał być nie było. W dodatku takie dziumdzie w rejestracji siedziały że mnie zaczęło zastanawiać czy oni tam specjalnie największe kretynki sadzają. W poniedziałek będę się musiała tłuc jeszcze raz. Przy okazji wywołałam straszne zgorszenie pytaniem czy mają ginekologa co zakłada spirale takim co nie rodzą. Normalnie się baba na recepcji oburzyła jakbym co najmniej pytała czy ciąże usuwają.

Na pocieszenie sobie bobu dokupiłam A w ogóle strasznie dzisiaj z białkiem poszalałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt by się nie zorientował, na bombę bym zwaliła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Nanit żyjemy w takich czasach, że szkoda gadać. Kumpela jak rodziła to dostała opieprz od położnych jak jej wody odeszły, że syfu narobiła
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium