SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chryzantemy złociste SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130571

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
hasarapasa
dobry wieczór, postanowilam sie zrelaksowac przy spamie

No nareszcie, myślałam że stażystka Cię pożarła...
W ogóle zgłosiłaś, że jej obecność przeszkadza Ci spamować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Tak u mnie w dziennieku. Tu jest https://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s27.html Na samym dole.

Wrócę jak uśpię małego

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja mam ćwiczącego chłopa w domu i muszę karmić Chociaż w sumie nie wiadomo kto kogo. Tyle że mi żarcie dietetyczne nie wychodzi drożej, bo ja to zawsze lubiłam drogie słodycze i inne takie. Wywaliłam z michy, jest więcej kasy na mięcho Inna sprawa że jak przepierniczę kasę to mogę spokojnie na podrobach lecieć jakiś czas bo lubię. Ryżami i innymi takimi długoterminowymi to mnie rodzice obdarowują więc tez nie jest źle. Moim koleżankom to nie szkoda wydać 20 zł na batoniki, ale już kupić za to mięcho to nie bo drogo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94631 Napisanych postów 364607 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669570
nie bola cię nadgarstki?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Nie, bolą. Źle trzymam?

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Fuxiatka
hasarapasa
dobry wieczór, postanowilam sie zrelaksowac przy spamie

No nareszcie, myślałam że stażystka Cię pożarła...
W ogóle zgłosiłaś, że jej obecność przeszkadza Ci spamować?


na szczęście jestem juz w domu , a tu jej nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94631 Napisanych postów 364607 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669570
bardzo je przeginasz,ciężar jest mały to nie czujesz,poza tym ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
:> plecy chyba sobie zepsułam :/

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
No to dobrze, że po za tym ok. Bo strasznie barki czuje, i ciągle stoje przy tym obciążeniu... i już się martwiłam.
Przeginam nadgarski, chodzi o moment jak leży na ramionach, czy jak odkladam. Czy oba momenty. Bo jak leży na ramionach, to ich nie trzymam.
Ale postaram się z tymi nadgarskami to postaram się bardziej skontrolować. W końcu są jedne

Dzięki

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2013-06-27 21:09:06

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
noooo to mam pytanie, czy taka zupka brokułowa na wywarze z włoszczyzny z komosą ryżową nadaje sie dla małych dzieci?.... bo mi 1.5l wyszło i nie przeżrę tego po się porzygam.... ktoś chętny? bo mam zawekowany już słoik 800g i 650g w dzbanku ktore pewnie wezme jutro do pracy.... może bedzie ktoś chętny :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Ladies Sport]Klinika Posladków , częśc robocza

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium