SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(P) Manzanares-cele ,które nie są zapisane są tylko życzeniami.../ podsumowanie str26

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 32313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Cieszę się, że się podobało Takich kombinacji jest całe mnóstwo. A jak pierwsze wrażenia po burpee? W "miękkich nogach" jest ich 120

Nie wiem, ale nie widzę tej pompki, wklejałaś? Jeśli nie to nie ma problemu - spróbuj sama dla siebie różnych ustawień pupy; zwolnij i sądzę, że sama zobaczysz jak się praca mięśni zmienia

Techniki to każda z nas tutaj ciągle pilnuje Przy siłowaniu bardzo szybko o dekoncentrację także musimy się mieć na baczności

A nowy trenio jak?

Zmiany niewątpliwie są Ja mam dużo więcej do stracenia i mimo, że pomiary są mało łaskawe, ja czuję zmiany tak sama w sobie - robię się twardsza i mniej rozlana. To są te niezauważalne dla oka ludzkiego

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-11-06 07:26:04

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Mis Ty zawsze wiesz jak wrócić mi wiarę w sens tego co robię
Burpee mega wyczerpujące ,pompka jeszcze nigdy nie była tak trudna ,a wszystko razem połączone = mieszanka wybuchowa .
W nowym treningu zakochałam się .Całkiem inaczej się trenuje ze sztangą

BIEG Z przykrością muszę rozstać się z biegami długodystansowymi .Dziś podczas robienia 2 okrążenia odezwał się ból nad lewą kostką ,był znośny więc kontynuowałam .Boję się jednak ,że jak sobie rozpapram to nie będę mogła nic robić.Teraz boli mnie tylko jak dotykam .Spróbuję jeszcze interwałów ,może nie będzie boleć (marzy ).Czas : 1:02:52 ,wychodzi na to ,że biegłam 10 sekund dłużej
Jestem mile zaskoczona dystansem jaki przebiegam 12,83 kilometra

MISKA

Nie wiem co jest grane ,nie mogę wkleić .Miska czysta :Białko 135/Tłuszcze 68/węglowodany 140 /1707 k.cal.

WARZYWA



sałata ,ogórek ,fasolka szparagowa ,brokuły

NAPOJE



melisa ,zielona ,mniszek ,mięta ,rumianek ,woda ok 4 litry wszystko



Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-11-06 20:52:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
WITAM :)

TRENING A

A. Przysiad ze sztanga na plecach
30 kg*15/32,5 kg*15
Przy tym obciążeniu zejść nisko i wstać nie mam problemu .Problemem są plecy ,ale dojdę do tego ,aby optymalnie ułożyć sztangę żeby tak nie gniotło
B1. wyciskanie sztangi skos góra
13 kg*15/15,5*15
pod jakim kątem powinna być ustawiona ławeczka?
B2. wiosło sztanga
23kg * 15 / 25 kg *15
C1. Przysiad Bułgarski
10 kg na rękę *15/10 kg na rękę*15
nagrałam sobie ten przysiad ,muszę popracować nad tym ,aby nie wychylać się do przodu
C2. wznosy tułowia z opadu
15/15
wznosy na piłce ,na razie bez obciążenia
palą uda ,pali dół pleców ,fajnie
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)
1min 30 sek ,brzuch staram się trzymać cały czas spięty ,ale na filmiku wygląda tak jakby był " puszczony wolno" ,brzuch nadal mam wielki(niestety ) w porównaniu z resztą ciała

MISKA



WARZYWA

kalafior ,sałata ,fasolka szparagowa,ogórek ,cukinia

zielona ,mniszek ,mięta ,melisa ,rumianek ,woda ok 5 litrów wszystko



Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-11-07 18:35:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
A pod jakim kątem masz teraz ławeczkę?

Ten pierwszy obwód poszedł Ci bardzo dobrze Burpee mam nadzieję było ekspresyjne - klęk podparty, wyrzut nóg, pompka do pocałowania podłogi, przyciągnięcie nóg i wyskok z rękoma do góry? Nie żadne chodzone czy bez wyskoku? Tak wypytuję, bo łatwiej sprawdzić Twój poziom i ew. coś podrzucić adekwatnego, bo że lubisz ćwiczyć to my wiemy

Masz skakankę?

I przestań z tym brzuchem. My tu u Ciebie ostro trenujemy. Ejmen

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-11-07 19:22:19

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Mis ławeczkę do wyciskania na skosie ustawiam pod kątem 45 º .Burpee starałam się robić tak jak widziałam na filmikach ,wogóle każde z ćwiczeń
próbowałam robić poprawnie technicznie ,ale obiektywnie ocenić nie potrafię ,nagram sobie na następny raz ,tak będę mogła wychwycić błędy.
Jeżu , Mis jaka radocha usłyszeć ,że miałam dobry czas

Skakankę mam,ale już samo skakanie na skakance tragedia ,nie żebym nie lubiła ,tylko nie umiem dobrze tego robić .Zawsze se muszę krzywdę skakanką zrobić ,ale jak trzeba to będę trenować coby się więcej nie biczować

Zapomniałam sobie zanotować @ 5 .11 (cykl 27 dni)




Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-11-07 21:20:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
45 to chyba dobry kąt, ale poczekajmy na opinię kogoś obeznanego Ja sama skosu dobrze nie znam, a widziałam, że Mikosia ostatnio też się miotała

To może powtórz sobie jeszcze raz te obwody, starając się zwrócić uwagę by robić to sprawnie, ale do porządku - i tutaj szczególną uwagę zwróć na burpee, bo to wyjątkowe ćwiczenie, zawsze rypie z sił
Te wytrzymki łatwo chrzanić i ja również cały czas się uczę wychodzić poza swoje granice, więc to, że teraz Tobie doradzam, nie oznacza, że sama jestem w super-cool Grunt to nie odpytalać lipy w postaci niedokładnych ćwiczeń, bo te robione na odwal się, byle jak najszybciej, nie dadzą zamierzonego efektu Specjalnie wykombinowałam Ci 5 burpee na początek żebyś załapała ruch, także bierz to na czas, ale jednak na spokojnie Ty pompkę zrobisz, więc burpee powinno Cię ładnie w nóżki szczypać

Możesz też sobie dodać do tego 25 pajaców (łapki energicznie do poziomu) i heja

Do skakanki wrócimy

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-11-08 18:01:08

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Obecna
Im wyższy kąt ławeczki tym bardziej angażujesz naramienne
Na atlasie jest napisane 30-45 st więc myślę, że 45 st będzie ok

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Dziękuję śliczności Wy moje
Mis może ja coś robię nie tak ,bo to 5 burpee nie jest takie straszne jak te 10 pompek po burpee i gdyby póżniej nie było przysiadów na których łapię oddech ,a obwód to byłoby tylko burpee i pompki ,padłabym na ryjek i już nie wstała
Wrażenia z dzisiejszej wytrzymki bezcenne ,ale opiszę je póżniej ,bo mały chce na komputer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Manzanares
gdyby póżniej nie było przysiadów na których łapię oddech


To się przyłóż bardzie do przysiadów bo jak łapiesz na nich oddech to się opyerdzielasz

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWY

5 burpee
10 pompek
15 przysiadów
20 brzuszków
x 5 obwodów

czas 09:51:15

Czas krótszy od ostatniego o 58 sekund
nie bardzo chciało mi się wierzyć ,że mogłam zrobić ten trening o tyle szybciej.Nie dawało mi to spokoju ,myślałam ,że może pominęłam jakieś ćwiczenie ,lub cały obwód .Parę godzin póżniej zrobiłam powtórkę z rozrywki i czas był bardzo zbliżony ,tak,że o pominięciu nie może być mowy .Długo się zbieram zanim zacznę tę wytrzymałościówkę ,po prostu boję się tego co mnie czeka .Ale za to jaka rozkosz po zakończenu

Arphiel dzięki ,że czuwasz ,ale wierz mi ja naprawdę się staram ,daję z siebie wszystko .Chodzi mi o to ,że bardziej mnie sponiewiera 10 pompek ,niż 15 przysiadów

MISKA



WARZYWA

kalafior,brokuł,cukinia

NAPOJE

zielona ,melisa ,mięta ,rumianek ,woda całość ok 4,5 litra

Mis na następny raz dodam pajace ,nie dają mi spokoju te brzuszki ,ja robię" spięcia " brzucha ,a nie typowe brzuszki ,kiedy to cały tułów odrywa sie od ziemi i się siada .

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-11-09 01:15:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieczywo wasa

Następny temat

Kobieta 22 lata/potrzebna pomoc!

WHEY premium