SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(P) Manzanares-cele ,które nie są zapisane są tylko życzeniami.../ podsumowanie str26

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 32334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Słodziaku Ty

Nie ma czegoś takiego jak lajtowa wytrzymka i to jest właśnie ich magia To na ile zdadzą egzamin leży wyłącznie w Twoich rękach. I np. mnie, tylko z tego powodu do nich ciągnie - kocham je i nienawidzę

Sama dojdziesz do porozumienia ze sobą Będę powtarzać do znudzenia - ćwicz, bo lubisz

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
TRENING NR 1 by Obliques z 'Odchudznia łopatologicznego'

Trening B.

TRZECI TYDZIEŃ

A. Martwy ciąg
40 kg*12/46 kg*12 +seria rozgrzewkowa
muszę sobie nagrać ,by być pewną co do techniki ,ale coraz bardziej mi się podoba
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
16.5 kg *12/18 kg*9
tu toczyła się prawdziwa walka w drugiej serii
B2.inverted rovs
w pierwszej serii 12 ,w drugiej 11
C1. wypady
12 kg na rękę po 12 powtórzeń na każdą nogę /zwiększyłam obciążenie o 2 kg na rękę
C2. RDL
40 kg*12/46 kg*12
Robię z dwiema przerwami ,ręce nie są w stanie utrzymać ciężaru ,do 6 powtórzenia jeszcze jako tako ,a póżniej bidza z nędzą .Nagrałam ,i jest tragedia ,robię koci grzbiet .Po treningu wzięłam 30 kg by technicznie opanować to ćwiczenie .Jak tak dalej pójdzie to załamka
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
23 powtórzenia o 2 więcej niż w ostatnim treningu , robiłam wolno schodziłam niziutko

Nieudany RDL pozostawił pewien niesmak

BIEGI też poszły nienajlepiej ,ale jako forma areobów po treningu to nie ma co się przecież dołować czas :23 min 20 sekund dystans 3,46 km średnie tempo05 :20 min/km

MISKA



WARZYWA

kalafior ,brokuł,sałata ,cebula ,ogórek

NAPOJE

zielona ,mięta ,rumianek ,mniszek,melisa ,woda ,całość ok 4,5 litra

Mis Ty jesteś jak zdrowie ,ja nie tylko lubię ćwiczyć ,ja kocham to robić


Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-11-14 21:11:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
WITAM

Dziś TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWY

5 burpee
10 pompek
15 przysiadów
20 brzuszków
25 pajacyków

x 5 obwodów

czas : 12 :42 :02
czas dłuższy o 1 minutę i 3 sekundy od ostatniego .Zastanawiam się ,czy tak się dziś opyerdzielałam .Jeszcze się łudzę ,że może wkradł się jakiś błąd .Nie daje mi to spokoju ,będę musiała to sprawdzić ,ale na pewno nie dziś .Jestem już wystarczająco padnięta

MISKA



WARZYWA

kalafior ,brokuł ,sałata ,ogórek ,fasolka szparagowa

NAPOJE

zielona ,mniszek ,melisa ,mięta ,rumianek ,woda całość ok 4,5 litra


Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-11-15 20:36:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Albo technika coraz lepsza

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
WITAM

Mis obyś miała rację ,że może to lepsza technika teraz .Wzięłam sobie mocno do serducha Twoje słowa o tym jak ważna jest technika i staram się , de verdad mi niña bonita

TRENING A

A. Przysiad ze sztanga na plecach
35 kg*12/37,5 kg*12
Już nie bolą mnie plecy od sztangi ,tzn. nie gniecie mnie tak ,ale nadal do przysiadu nakładam bluzę
B1. wyciskanie sztangi skos góra
20,5 kg*12/23 kg*7
kurcze ciężko było ....
B2. wiosło sztanga
22,5kg * 12 / 22,5 kg *12
myślałam o dołożeniu ,ale w pierwszej serii w ostatnich 2 powtórzeniach nie dociągałam sztangi do końca ,pozostałam więc przy tym samym
C1. Przysiad Bułgarski
12 kg na rękę *12/12 kg na rękę*12
progres 2 kg na rękę ,prawą nogę mam słabszą
C2. wznosy tułowia z opadu
15/15
wznosy na piłce , bez obciążenia z zatrzymaniem na górze dają mi nieżle w kość ,ale lubię to
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)
1min 40 sek ostatni trening teraz nie wiem ile ,bo nagrywałam ten plank ,myślałam ,że na filmiku będzie czas ,a tu jak na złość błąd karty wyskoczył .Na następny raz nie będę kombinować,będę mierzyć telefonem ,jak zawsze
MISKA



WARZYWA

kalafior ,brokuł,sałata ,ogórek

Napoje

woda ,zielona ,mniszek ,melisa ,mięta ,rumianek całość ok 4 litrów

Arphiel narobiła mi smaka indykiem z dynią ,więc pomałpowałam ,szkoda tylko ,że dynię za mocno poddusiłam i była za miękka



Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-11-16 21:55:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Manzanares a co Ty masz Trening 2x12?
Jak Cię sztanga uciska to ręcznik sobie zawiń

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Mika mój trening to trening nr 1 Obliques z regulaminu forum, pisze tam, ze w 3 i 4 tygodniu 2*12 powtórzeń, aż sprawdziłam jeszcze raz,bo przestraszyłam się, że znów coś pokręciłam
Dzięki, za doradzenie z ręcznikiem, wypróbuję na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Jak sprawdziłaś to ok (pytam poprostu ) Są jeszcze takie gąbeczki na rury też dobrze się sprawdzają

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
WITAM

Wczoraj były interwały 3/30 x 5 .Nie było szans by dołożyć kolejny interwał .Zastanawiam sie do tej pory, jak mogłam wogóle dopytywać się "ile razy można robić interwały" .Interwały to koszmar ,co nie oznacza ,że z nich zrezygnuję .

MISKA



WARZYWA

sałata ,ogórek ,kalafior ,cukinia

NAPOJE

mięta ,rumianek ,woda ,zielona ,melisa wszystko ok 4,5 litra


Trening B.

TRZECI TYDZIEŃ

A. Martwy ciąg
46 kg*12/50 kg*12 +seria rozgrzewkowa
nie nagrałam sobie ,na następny trening na pewno to zrobię
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
18 kg *12/20,5 kg*6
ostatnie powtórzenia pierwszej serii i cała 2 seria to walka
B2.inverted rovs
w pierwszej serii 12 ,w drugiej 12
C1. wypady
12 kg na rękę po 12 powtórzeń na każdą nogę /zwiększyłam obciążenie o 2 kg na rękę ,na razie bez progresu ,ale po lekturze filmiku technika wydaje się być w porządku
C2. RDL
35 kg*12/36 kg*12 +seria na początek z 30 kg
Cofnęłam się znacznie z obciążeniem ,bo technicznie przy większym obciążeniu było fatalnie
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
24 powtórzenia o 1 więcej niż w ostatnim treningu

POMIARY

Spadki praktycznie żadne 0,5 waga ,po 0,5 cm w pępku i biodrach ,a może to błąd w pomiarach .Nie ważne . Nie mam parcia na utratę centymetrów za wszelką cenę .Widzę mimo wszystko ,że to co robię ma sens i będę kontynuować



Ach i tak z niesportowych zwierzeń :całe życie byłam blondynką ,przefarbowałam włosy na znacznie ciemniejsze

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-11-18 19:06:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
No cześć Czarnula

- interwałki to nie dokładaj, a gazuj szybciej i szybciej
- a co z RDL?
- inverty idą podejrzanie za dobrze; ja zrobię 4-6 i proszę o rozgrzeszenie To też sobie nagraj
- wiesz co, a gdybyś zrezygnowała z pompek? Hmm, co sądzisz?



Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-11-18 21:02:07

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieczywo wasa

Następny temat

Kobieta 22 lata/potrzebna pomoc!

WHEY premium