SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(P) Manzanares-cele ,które nie są zapisane są tylko życzeniami.../ podsumowanie str26

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 32327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
WITAM :)

Miało być rozdziewiczenie interwałów ,a wyszedł ch.. wielki i dwa
bąbelki
Pogoda paskudna ,zimno mi nie straszne i w tej temperaturze mogłabym działać ,ale lało okropnie

MISKA



WARZYWA

kalafior ,brokuł,sałata ,ogórek

NAPOJE

mięta ,rumianek ,zielona ,melisa ,mniszek całość ok 4.5 litra

Wątroba nie wysz ła mi za specjalna ,ale ja jestem wszystkożerna

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-10-30 19:26:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
TO rozdziewiczenie boli

Jakoś już niedługo zmieniasz plan, prawda? Odpoczywasz chwilkę 'przed'? W ogóle jak się czujesz?

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
WITAM :)

Mis dziś zaczęłam nowy trening :)

TRENING NR 1 by Obliques z 'Odchudznia łopatologicznego'

PIERWSZY TYDZIEŃ

Dzień pierwszy

Trening A.

A. Przysiad ze sztanga na plecach
20kg*15 /22,5kg*15
no i zaczęły się schody...przysiad ze sztangą to nie to samo co ze sztangielkami ,wyszło szydło z worka ,okazuje się ,że nie mam zielonego pojęcia o przysiadzie .będę musiała dopiero uczyć się przysiadu ze sztangą
B1. wyciskanie sztangi skos góra
20 kg *15/22,5kg *8
22,5 kg to na mnie zdecydowanie za dużo ,chyba ,że miałam gorszy dzień
B2. wiosło sztanga
20 kg * 15/22,5kg * 15
Tu dobrze mi się pracowało ,chyba że znów coś robiłam nie tak
C1. Przysiad Bułgarski
10 kg na rękę *15/10 kg na rękę*15
przysiad bułgarski robiłam już wcześniej ,bardzo lubię nie chciałabym ,aby okazało się ,że robię go żle
C2. wznosy tułowia z opadu
wznosy robiłam na piłce ,nie wiem jak w warunkach domowych je robić?
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)
1min 20 sek
To dosyć dużo jak na plank ,wiem dlatego obiecuję sobie ,że ponagrywam wszystkie ćwiczenia ,które wzbudzają wątpliwość

Trening bardzo mi się podoba ,dziś po treningu poskakałam chwilę na skakance ,ale myślę ,że od jutra będzie tak jak " książka pisze " ,czyli areoby do pełnej godziny (w moim przypadku rowerek)

Miskę wrzucę póżniej



Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-10-31 19:30:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Dobrze zrobisz z tym nagraniem

W dziale crossfit jest artykuł Lejjli o przysiadzie. Bardzo przydatny.

O ten --> https://www.sfd.pl/-t891029.html

Ja się powtórzę, ale podoba mi się Twoja waleczność

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-10-31 19:42:11

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Wznosy też robię na piłce. Blokuję nogi pod fotelem albo innym meblem.
A w bułgarze poszalałaś, jaki ciężar!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Mis dzięki mi niña .Problem jest taki ,że ja nie potrafię wyprostować się w lędzwiach jak wezmę większy ciężar ,nie wiem ,czy dobrze to tlumaczę ,czy zrozumiesz o co mi chodzi.Niby wiem ,gdzie sztanga powinna znajdować się na plecach ,ale czuję ból ,przy niewielkim przecież ciężarze .Nie wiem ,ja chyba jakaś niedorobiona jestem

Azzi ja dokładnie tak samo .Odnośnie bułgara ,skoro Ty się zdziwiłaś ,że taki ciężar ,na bank robię coś nie tak.

Taka byłam z siebie dumna ,że potrafię się podciągnąć ,ale zdziwiło mnie to ,jak jest możliwe ,że ja początkująca mogę .Zaczęłam więc szukać i okazuję się ,że nie są to prawidłowe podciągnięcia ,gdyż nie prostuję rąk w łokciach ,tzn nie opuszczam się do samego końca .Gdy ręce mam całkowicie wyprostowane nie ma szans bym się podciągnęła .W związku z tymi podciągnięciami mam pytanie :czym na razie (dopóki nie zakupię drążka )mogę zastąpić podciąganie ?.Do tej pory podciągałam się w parku ,nadal będę to robić,ale w obecnym planie mam podciąganie i dobrze by było mieć coś w zastępstwie na "tymczasem"

MISKA



WARZYWA

kapusta ,kalafior ,brokuł,odrobina cebuli ,ogórek

NAPOJE

zielona ,mniszek ,mięta ,rumianek,melisa ,woda całość ok 3 l

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-11-01 00:17:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
rób opuszczanie - doskakujesz/asekurujesz nogą i powoli opuszczasz się aż do pełnego zwisu albo spraw sobie gumę i podciągaj się z jej pomocą (oczywiście z pełnego zwisu)

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-11-01 00:17:14

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Dzięki Arphiel ,a masz może jakiś pomysł czym mogę je zastąpić w warunkach domowych?W obecnym planie treningowym mam podciąganie /opuszczanie ,a nie mam na razie drążka .Jutro trening (raczej już dzisiaj )i chciałabym coś w to miejsce wsadzić .

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-11-01 00:23:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
no ale guma jest i tak potrzebna - rozciąganie gumy nad głową aleeeee możesz jeszcze invert rowy robić gumy nie trzeba a jak masz sztangę i stojaki to wystarczy

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Arphiel jesteś kochana ,ślicznie dziękuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieczywo wasa

Następny temat

Kobieta 22 lata/potrzebna pomoc!

WHEY premium