SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(P) Manzanares-cele ,które nie są zapisane są tylko życzeniami.../ podsumowanie str26

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 32326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
DZISIEJSZY TRENING

-Burpees x 7
- Snatch jednorącz x 3 na reke proponuje ciezar 8-10kg lub w zależności od możliwości
-Burpees x 7
- Swing jednorącz x 3 na reke ciężar 12-15kg uwaga na technikę
-Burpees x 7
-15 pompek
-Odpoczynek 30 sek -1 min

powtorzyc 5 x

czas :22 minuty 50 sekund

Najpierw suche fakty :
- do snatcha wzielam 10 kg ,ale to jak na mnie za duzo
- do swingu rowniez 10 kg

Nie potrafie ocenic ,ktora z wytrzymek byla trudniejsza ,tej balam sie mniej ,sa w niej moje ulubione pompki .Jakze sie przeliczylam .Po 2 obwodzie pomyslalam dosc ,nie dam rady,nastepna mysl ;ale przeciez mi sie to nie upiecze ,dzis ,czy jutro bede musiala ja zrobic , tak przynajmniej mam juz 2 obwody za soba .I tak dotrwalam do konca...
Przerwy trwaly po 30 sekund po 1 i 2 obwodzie ,pozniej juz dochodzily do minuty .Pompek w zadnym z obwodow nie dalam rady zrobic bez przerwy .Nie wiem co bylo tego przyczyna ,moze to ,ze wyszlam z wprawy .
Obli jak myslisz : nie chce przedobrzyc ,jesli uwazasz ,ze to glupi pomysl oczywiscie zrezygnuje ,czy moglabym robic po 20 / 25 pompek w ramach rozgrzewki przed treningami ?
Dzisiejsza niemoc byla dla mnie niemila niespodzianka .
Pragne pocieszyc wszystkie laski ,ktore maja przed soba zrobienie tego treningu :przezylam ,wiec i Wy przezyjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Ja mam tak zawsze z wytrzymkami po którymś obwodzie chcę je rzucać i wszystko mnie wnerwia muzyka, zegarek na ręce i sto innych rzeczy
edit: będzie fan z tą wytrzymką właśnie zobaczyłam sobie co to jest snatch <olaboga>



Zmieniony przez - mika w dniu 2013-01-31 19:54:25

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64909
Jeju, Manz masz rewelacyjny czas w tej wytrzymce! Mnie przez te pompki (bo rozumiem, że robiłaś męskie? ) to mi chyba godzinę zajmie

“It does not matter how slowly you go so long as you do not stop”

3. Obecnie: FAT OFF- TEST http://www.sfd.pl/Moni__DT__cause,_like_it_:_-t956247-s17.html#post1

2.PRZEMIANA 2013: http://www.sfd.pl/Konkurs\_Moninkaaa-t933927.html#post7

1.Początki: http://www.sfd.pl/Moninkaa__REDUKCJA-t883490.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Mika mam dokladnie tak samo ,a to jakis kosmyk wlosow jest nadmiernie upierdliwy ,a to spada ramiaczko biustonosza

Moni ,pompki robilam meskie ,damskich nawet nie probowalam ,bedzie dopszsz

DZIS :

4 tydzień 30 min aero zmiennym tempem 2 min 60%/3 min 80% .Dalam rade ,ale tetno ciezko mi bylo utrzymac .
Dzis mial byc silowy ,ale po wczorajszej wytrzymce nie bylabym w stanie .
W rozpisce jest podciaganie na ktorym bardzo mi zalezy ,nie chcialam wiec odwalac fuszery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
TRENING

4 TYDZIEŃ - DZIEŃ 4 tydzien roztrenowujacy

1. wyciskanie żołnierskie

bylo :70 % x 17,5 (wzielam 18) x 3/80 % x 20 x 3/22,5 x 3/ + 2 serie rozgrzewkowe 5 x 14 kg
jest : 40 % x 5 x 10 kg / 50 % x 5 x 12 kg / 60 % x 5 x 15 kg x 5 /

2. wyciskanie sztangielek – arnoldki 5 x 10
bylo :10 x 8 kg/10 x 8 kg /10 x 8 kg/10 x 8 kg /10 x 8 kg/
jest : 10 x 6 kg /10 x 6 kg /10 x 6 kg /10 x 6 kg /10 x 6 kg /

3.opuszczanie z gumami

bylo : 7/5/4/4/3
jest : 7 /5 /5 /

4. podciaganie/opuszczanie 3 x 6

jest : 3 x podciaganie + 3 x opuszczanie /3 x podciaganie + 3 x opuszczanie /2 x podciaganie + 4 x opuszczanie

Spadlam dzis z drazkiem ,pamietam jak Bull pisal u Arphiel ,ze te drazki rozporowe sa bardzo niebezpieczne .Pomyslalam wtedy ,oj tam ,oj tam wystarczy za kazdym razem sprawdzic ,czy drazek jest dobrze przymocowany i bedzie ok .Dzis mi chyba rozum odebralo ,przy opuszczaniu czulam ,ze cos jest nie tak i nie sprawdzilam .Rozcielam noge ,i obilam sobie porzadnie posladek ,dlatego tez opuszczania byly tylko 3 serie .Opuszczanie robie jako ostatnie .
Najciekawsze jest to ,ze nie przerazilo mnie to ,ze bede miala blizne (rana jest dosc gleboka ),lecz to ,ze bede musiala spasowac z treningami .

Na szczescie nie boli tak strasznie jak na poczatku ,i dam rade trenowac ,boli przy przysiadzie ( probowalam ) ,ale mam nadzieje ,ze do wtorku ,bo wtedy zrobie trening bol ustapi

MISKA




Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2013-02-03 00:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a nie mogłas sobei sprawić drazka typu DoorGym nakładanego na futrynę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Manzanares - o łał, ale czadujesz. Suuper uważaj na siebie, ten drążek, ktory Obli poleca, jest swietny, a jak Ci przeszkadza biustonosz, to sobie zanabyj sportowy, wtedy jest spokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jak nie masz możliwości drążka na futrynę, polecam sufitowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Obli powinnam byla ...chcialam miec jak najszybciej ,z tamtym mialabym klopoty z montarzem .Dwa chlopy w domu ,a reperacjami i tego typu rzeczami musze zajac sie ja .Teraz juz nie bede na to patrzec ,najme kogos do montarzu ,bo inaczej to kaleka zostane
Ver faktycznie sportowy to swietny pomysl ,musze sie wybrac na zakupy .Dzieki
Mariolka kochanie dziekuje za troske
Azzi nie moge sufitowego ,sufity mam podwieszane

W ogole to Wam wszystkim dziekuje za zainteresowanie i troske

TRENING


4 tydzień 30 min aero zmiennym tempem 2 min 60%/3 min 80%

byla skakanka ,insanity odpada ze wzgledu na bol posladka .

Jesssu jak cierpie na sama mysl ,ze bol nie pozwoli mi trenowac ,mam jednak nadzieje ,ze do wtorku ,kiedy bedzie przysiad bdzie juz lepiej .
MISKA

POMIARY

Nie wiem co jest przyczyna ,jestem mniej wiecej w polowie cyklu ,a waga , obwod pasa i talii w gore

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2013-02-03 17:00:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieczywo wasa

Następny temat

Kobieta 22 lata/potrzebna pomoc!

WHEY premium