SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pieczywo wasa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 521
Dzień dobry, mam dwa pytania

1. Do tej pory jadałam chleb zytnio-razowy(100g)na zakwasie, ale mam do niego pewne zastrzezenia. Czy mogę zamienić go na chleb typu wasa pełnoziarniste/żytnie?(jakie dokładnie) Czy jednak powinnam pozostać przy zwykłym chlebie?

2.Przez kilka dni zdarzało mi się z powodu zmęczenia zasnąć kilka minut po kolacji( białko+tłuszcz i warzywa) czy jest to jakiś problem, czy jednak powinnam odczekać minimum godzinę?

Z góry dziękuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
1. Jesli już ma to być chelb, pozostałbym przy razowym.

2. Jesli jesteś zmęczna i zaśniesz, to nic sie nie stanie. Jednak przerwa między kolacją, a spoczynkiem byłaby wskazana

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 521
2.a jakie jest minimum przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
kwestia indywidualna, jak ci jest wygodniej

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 521
15 min wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
jak ci tyle wystarczy, nie ma jakiejś reguły, jak zjesz i pójdziesz spać nic się złego nie stanie, przecież

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-09-10 16:29:27

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 521
Pan wyżej napisał, że powinna byc jakać przerwa, stąd ta dociekliwośc, dziękuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pan napisał. A czy jesteś w dziale dla pań czy dla panów? Ja często jem, zaraz potem myję zęby i idę spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 521
Bardzo dziękuję szanownej Pani szefowej :) czyli nie muszę czekać po kolacji ( białko+tłuszcze+warzywa)? A czy jest róznica w odczekaniu kilku godzin po kolacji, a pójściem spać odrazu? Należy sobie tym zawracać głowę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
W naszym wypadku pewnie zadna Wazniejsze zeby smieci nie jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Julka, zaskoczę Cię, ale u sporej grupy osób sprawdza się kolacja białkowo-węglowodanowa. Nie każdy dobrze wychodzi na niejedzeniu ww w ostatnim posiłku. To oczywiście kwestie indywidualne

Wiesz co, jeśli dobrze Ci się śpi z pełnym brzusiem, to co sobie będziesz żałować?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza profesjonalna redukcja 37-latki - zaczynam

Następny temat

(P) Manzanares-cele ,które nie są zapisane są tylko życzeniami.../ podsumowanie str26

WHEY premium