SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(P) Manzanares-cele ,które nie są zapisane są tylko życzeniami.../ podsumowanie str26

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 32314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Witam

Mis kiedy przyjeżdzasz? Byłoby super ,gdybyśmy mogły się spotkać .Espero que nos vemos pronto.Co do wytrzymki robionej razem to jestem pewna ,że nie byłabym w stanie dotrzymać Ci kroku .Ale co nam szkodzi spróbować ,zawsze mogę popatrzeć i czegoś się nauczyć .

Dziewczyny co do filmików to wiem ,że macie rację ,wtedy najlepiej wychwycić błędy,a na pewno jest ich sporo .Jak już zrobię to poproszę Was o korektę

Mis dziękuję Ci za pomoc w doborze treningu ,ale ten ,który mi polecałaś jest do wykonania na siłowni ,a ja ćwiczę w domu (chyba ,że ja nie umiem znależć tego o którym mi piszesz)
Co do treningu to chyba wezmę trening by Obliques dla Żyrafki do wykonywania w domu,chciałabym jeszcze coś na 1 dzień ,bo ten trening jest przewidziany na 3 dni w tygodniu .Biegi oczywiście pozostają ,ale będę chciała w jeden dzień wprowadzić interwały ,tak jak mi to rozpisałaś Arphiel

Dziś tylko BIEGI czas 62 minuty.Boszz jestem taka szczęśliwa ,że udało mi się biegać ponad godzinę bez ,żadnej przerwy .

MISKA



WARZYWA :kalafior ,sałata ,brokuł ,ogórek ,kapusta biała

PICIE : zielona ,rumianek,mięta ,melisa,woda ,wszystko ok 4 l

POMIARY



Mimo braku spadków w nie czuję zniechęcenia i walczę dalej .Uda i biodra trzymają się dzielnie ,akurat tam tłuszcz najmniej mi przeszkadza

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-10-21 20:43:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Dobry wieczór

Dziś DNT

MISKA



WARZYWA

kalafior ,brokuł,kapusta biała ,cebula

PICIE
zielona ,mniszek,mięta ,rumianek,melisa ,woda 3,5 l wszystko




Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-10-22 21:35:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Ja sobie zmodyfikuję trening A/B wg Obli do ćwiczeń w domu. Wstępnie już sobie rozpisałam jak to będzie. Nie mam wprawdzie tyle czasu, żeby 4/5 dni ćwiczyć w tygodniu, ale podejrzewam, ze możesz spokojnie go pod siebie też zaadoptować i dorzucić bieganie czy jakieś aeroby No i zawsze jest jeszcze trening z piłką dla zaawansowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Witam .
Dziś był tylko bieg,który niestety musiałam ograniczyć do 54 minut,ponieważ musiałam odebrać małego z basenu.Czuję w związku z tym pewien niedosyt.

MISKA



Dzisiejsza miska z dyficytem kalorycznym ,zaraz idę spać i nie wiem ,czy coś jeszcze zjem ,choć znając siebie pewnie będzie mi szkoda nie dobić do wymaganej kaloryczności


Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-10-23 20:10:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Mi też dużo szybciej do zjedzenia więcej niż nie dojedzenia

Idzie super. I ja Ci dam - żadne zniechęcanie. Zaczynamy dopiero

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Mis al final wychodzi na to ,że trening ,który chcę wziąć jest tym samym ,który mi polecałaś ,tylko lekko zmodyfikowany pod "domatora siłownika" . Dzięki dobry duszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
WITAM

To już ostatni tydzień tego treningu ,bardzo go polubiłam

TRENING

1a. wyciskanie sztangielek płasko
12*10/12*11/12*12/12*13
w ostatniej serii ciężko było dociągnąć do końca ,nie wiem ,czy powinnam zaliczyć 2 ostatnie powtórzenia ,bo nie do końca wyprostowałam ręce
1b. wiosłowanie sztangielkami w opadzie tułowia (bez piłki)
12*14kg/12*15kg/12*16kg/12*17kg
starałam się "ciągnąć ciężar plecami"
2a. wyciskanie sztangielek na barki siedząc
12*7/12*7kg/10*8kg/8*8kg
to 8 kg pozostanie przez jakiś czas nie do pokonania
2b. wznosy łydek stojąc (bez piłki)
30*10 kg/30*10kg/30*12kg/30*12 kg
paliło zayebiście w końcówce
3a. uginanie ramion z przysiadem
12*7kg/12*7kg/12*8kg/12*8kg
Sam przysiad z tym obciążeniem bez problemu ,nie dodawałam więcej ,bo nie dałabym rady zrobić uginania
3b. francuskie prostowanie ramion leząc
12*7kg/12*7kg/12*8kg/10*8kg
ciężkooo
4a. przysiad plie (bez piłki)
12*30kg/ 12*30kg/ 12*32kg/11*33kg
w ostatniej serii może bym i dobi la do 12-tu ,ale palce mi puszczały,nie mogłam utrzymać ciężaru ,byłam już bardzo wymęczona wcześniejszymi ćwiczeniami
4b. wypady ze sztangielkami chodzone
12*10kg/12*10kg/12*10kg/12*10kg
tu ok.
druga gigantseria dała mi radę

MISKA



WARZYWA

kalafior ,brokuł ,cebula ,sałata ,ogórek

PICIE

zielona ,mięta rumianek ,mniszek ,melisa ,woda ok 3 l wszystko ,do 4 powinnam dociągnąć








Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-10-24 18:47:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
W sprawie wyciskania leżąc przeczytaj wytyczne dla Arphiel, różnica jest kolosalna, serio. https://www.sfd.pl/Kij_i_Marchewka_/_Arphiel-t889552-s6.html. A poza tym naprawdę fajnie Ci idzie. Szkoda, że Cię znalazłam dopiero teraz ale tyle "narybku" cokolwiek dziwnego przybywa codziennie, że ciężko wyłapać. To teraz już Cię mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Azzi dzięki śliczne, umknął mi ten opis, na pewno przy następnym wyciskaniu skorzystam, bo ja jak naleśnik leżę
: ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
WITAM

Dziś rano lało ,bałam się ,że nie będę mogła pobiegać .Na szczęście się wypogodziło.Bywało i tak ,że przez całą zimę spadł ze 2 razy deszcz ,ale bywały i takie lata kiedy było zimno ,lało często ,a nawet pokazał się śnieg .Czym mogę zastąpic biegi w przypadku fatalnej pogody?

BIEGI 68 minut
Gdyby jeszcze niedawno ,ktoś mi powiedział ,że dam radę biegać tyle czasu,nie uwierzyłabym .Za każdym razem ostatnie ok 300 metrów biegnę najszybciej jak mogę .Myślę ,że teraz już nie będę wydłużać trasy ,tylko będę dokładać odcinek ,który będę przebiegać najszybciej jak potrafię .
Poza tym od wtorku zaczynam wprowadzać interwały .Na razie jeden raz w tygodniu

MISKA




WARZYWA

kalafior ,brokuł,sałata ,cebula ,ogórek

PICIE

herbata zielona ,rumianek ,mięta ,mniszek ,melisa ,woda 3,5 l wszystko

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-10-25 20:56:41

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-10-25 20:58:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieczywo wasa

Następny temat

Kobieta 22 lata/potrzebna pomoc!

WHEY premium