SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(P) Manzanares-cele ,które nie są zapisane są tylko życzeniami.../ podsumowanie str26

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 32320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Rozkład zalecony przez RUDĄ 120/70/130

MISKA



WARZYWAKapusta ,sałata,pomidor ,ogórek,cebula

Wypiłam ok 1 litra wody +rumianek ,mięta melisa ,a jeszcze dzień się nie kończy

Dziś dzień bez treningu .


Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-09-17 17:59:44

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-09-17 18:01:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4651
Trzymam kciuki i bede sledzic, w koncu ten sam kryzys i ta sama podwyzka watu nas obejmuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4651
Jestem w BCN Chleb pieklam z maki kupionej w sklepie zielarsko ekologicznym Manantial de salud ale droga jak zboze.. Ostatnio przywiozlam sobie kg z PL ale Nuria wyczaila fajny sklep z ziarnem itp na wage wiec tam sie bede zaopatrywac tak jak i ona, ponoc 1kg na mniej niz 1euro mozna dostac. Nie wiem jak panorama w Madrycie ale na 100% sa podobne sklepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Witam Dissonance .Niestety to juz nie ta sama Hiszpania co pare lat temu. Skutki kryzysu odczulam na wlasnej skorze. ..Nie zauwazylam, ze odpisalas
W Barcelonie ponoc jest pieknie,nigdy nie bylam. Dzieki za info. Widzialam w ekologicznym sklepie chlebek 250 gr za 2,5€·Nie przyszlo mi do glowy zapytac o make

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-09-17 22:27:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5542
tak, ja kupuję mąkę za jakieś 0.8euro za kilo (harina integral de centeno) :) raz jak kupiłam 3 kilo to miesiąc na tym piekłam co weekend, więc chleb wychodzi za pół darmo

witamy wśród hiszpańskich ladies, buena suerte! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Hola Nuria.Widze, ze wiele moge sie od Was dowiedziecMuchas gracias. Bueno chicas me voy.Hasta mañana

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-09-17 22:38:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
O żesz Nie wiedziałam, ale nadrobię

Jestem za tym żebyście robiły wypiski po ichniemu Postaram się nie spamować za dużo, ale będzie mi ciężko, bo ja reaguję na Hiszpanię jak byk na corridzie - rapidamente y muy fuerte
Fajnie, że jesteście

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Witaj
niestety zła wiadomość dla ciebie to nie będzie sprawa łatwa, o ile w ogóle możliwa, jeśli ten brzuch to tłuszcz rzeczywiscie to znam juz taki problem i wiem jak to przebiegać będzie
Trening u ciebie tylko w domu możliwy? Rozkład bym jednak zmieniła zupełnie, jest ok, ale w twoim przypadku nie prowadzi do niczego i dużo obostrzeń dietetycznych wprowadziła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Witaj Obliques .Zdaję sobie sprawę z tego ,że będzie ciężko .Jestem gotowa na wszelkie wyrzeczenia tylko proszę Cię pomóż mi...
Niestety do maja przyszłego roku o siłowni nie mam co marzyć.
Mam sztangę ,hantle 2*10 kg,2*7 kg,2*3 kg ,piłkę.Zamierzam dokupić obciążęnia .

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2012-09-18 15:44:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieczywo wasa

Następny temat

Kobieta 22 lata/potrzebna pomoc!

WHEY premium