SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dissonance DT/ redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4651
Witam,

Trafilam na SFD przypadkiem i dosc mi sie tu spodobalo, wczesniej przerabialam vitalie ale jednak klimat i idealy panujace tutaj bardziej mi odpowiadaja.

Chce pozbyc sie wystajacego brzucha, poprawic wyglad i ujedrnic cialo oraz lekko wyrzezbic sylwetke i przede wszystkim nauczyc sie panowac nad zachciankami i apetytem. Moja bolaczka jest sklonnosc do tycia i to, ze uwielbiam slodycze. Nie ukrywam tez, ze generalnie lubie dobrze zjesc :)

Wiek : 25
Waga : 68-70
Wzrost : 173
Obwód w biuście(1) : 92
Obwód pod biustem : 83
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 75
Obwód na wysokości pępka : 85
Obwód bioder (3): 99
Obwód uda w najszerszym miejscu: 56
Obwód łydki : 37

W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : plecy, piersi

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) chodze na zajecia z serii Les mills - 3 lata 2x w tygodniu; od 3 tygodni 5x w tyg + bieznia/ orbitrek 30-40 minut po kazdych zajeciach. Moje ulubione to body combat, body step, body balance; niedawno zaczelam spinning.

Co lubisz jeść na śniadanie: platki owsiane/fitness
Co lubisz jeść na obiad : salatki, ryby, pizza
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : slodycze
Ograniczenia żywieniowe : nie przepadam za miesem

Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : w normie, tabletki przestalam brac ze wzgledu na zylaki

Preferowane formy aktywności fizycznej: zajecia z instruktorem z serii les mills

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : mniej jesc

Wklejam przykladowy jadlospis - nie mam zielonego pojecia o ukladaniu diety ani proporcji skladnikow, staram sie jesc zdrowo "na oko".

Trening silowy nie jest raczej dla mnie, mam probelmy ze sciegnami w nadgarstu i nie moge dlugo trzymac sztangi/hantli, chyba troche boje sie tez tych wszystkich maszyn ;)

Bardzo prosze o krytyke i korekte, wszystkie rady mile widziane.

Pozdrawiam serdecznie,
Paulina




Moja fotka (postaram sie obfotografowac dokladniej jutro)






Zmieniony przez - dissonance w dniu 2012-07-21 00:35:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Buraki mozna kupic na mercadillo, ale nie wiem czy u Was też są.Tu sa kazdego dnia tygodnia w roznych dzielnicach. Nie jestem pewna, ale w alcampo, czy w carrefour tez widzialam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na moje oko, to zaraz dostaniesz od dziewczyn niezły opierdziel za tą michę. Polecam lekturę:
https://www.sfd.pl/-t752315.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dokładnie. W pierwszej kolejności musisz wyczyścić jadłospis ze śmieci. Jak to zrobisz to masz dużą szansę pozbyć się miłości do słodyczy A z tym siłowym to nie możesz czy raczej po prostu nie chcesz?

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Na pewno sojowe sprawy - do widzenia :P Ja też to miałam na początku w misce :> Aha i ....cukier?:P Nawet się nie przyznawaj ;) I makrela w sosie pomidorowym to pachnie puszką a takie puszki z reguły zawierają paskudztwa. Ja już słodyczy tak nie kocham jak kiedyś - zobaczysz, da się od tego uwolnić

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4651
Dzieki dziewczyny! nie wiedzialam, ze soja jest niedobra, nie mieszkam w PL i generalnie tutaj wiekszosc zachwala produkty sojowe. Co do makreli to racja z puszki (leniwa jestem i tak bylo szybciej - ale chce sie zmienic! ;) od dzis eliminuje soje i puszki.

Trening silowy niby moge ale jak juz wspominalam na drugi dzien boli mnie prawy nadgarstek, moze sa jakies alternatywne metody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Miałaś jakiś uraz nadgarstka? A może niewłaściwie dobierasz cieżar i wygina się wtedy nadgarstek? Ja bym się przeszła po diagnozę do fizjoterapeuty/ortopedy jeśli to doskwiera. Co do soi jest bogata w fitohormony i miesza nam kobietom w hormonach, tak samo jak nabiał który też ma ich dużo. Poczytaj artykuły to będziesz wiedziała dokładnie dlaczego soja to zło - ja się tym pasłam wiele lat, ale teraz porzuciłam i nie żal mi w ogóle.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4651
Co do nadgarsta to mialam dosc ostre zapalenie pochewki sciegna w prawej dloni/nadgarstku zwiazane z ciaglym nadwyrezaniem w pracy i na uczelni. Bylam u lekarza, 2 razy wsadzano mi lape w szyne, mam specjalne opaski itp. Ponoc jest to ciezko wyleczyc, pojawia sie i znika, inni mowia ,ze nasila sie ze stresem. Na dzien dzisiejszy sciegno mi nie doskwiera, wiem, ze kiedys po jednym treningu ze sztanga (nie bardzo obciazona) na nastepny dzien bol powrocil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Przy kazdym cwiczeniu? Rozumiem, ze marty ciag moze nie wchodzic w gre, ale np cwiczenia ze sztanga na plecach typu klasyczny przysiad tez powoduja bol? Tam sie wlasciwie tylko sztange lekko podtrzymuje, kjesli ona lezy we wlasciwym miejscu na plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Tu tylko Saidka pomoże :)

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607823
Tez mialam kiedys zapalenie pochewki sciegna w prawym nadgarstku i reke w szynie.
Za kazdym razem jak nadwyrezylam reke to strasznie bolala, stosowalam rozne opaski ale nic nie pomagalo, czasem przez kilka miesiecy bylo ok a pozniej taki bol, ze reka nie moglam ruszac :(
Meczylam sie tak przez kilka lat.

Najciekawsze jest to, ze odkad jestem na forum i zaczelam cwiczyc silowo nie mam zadnych problemow z reka (cwicze juz ok. 8 miesiecy ).
Na poczatku troche bolala, a teraz moge robic wszytsko i jest ok. Kiedys nie moglam zrobic pompki, a teraz nie mam z tym zadnych problemow.

Czasem tylko troche boli jak po dluzszej przerwie, np. po 2-3 tygodniach urlopu wracam do cwiczen.

A tak poza tym to widze, ze tez jestes fanka body combat :) Ja wlasnie rozwazam opcje zmiany silowni, zeby znowu chodzic na te zajecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4651
Viki! tak po prostu zaczelas cwiczyc po troche i sie okazalo, ze reka jednak nie boli? Mnie juz na sama mysl o tym naglym przeszywajacym bolu odniechciewa sie podejmowac jakikolwiek wiekszy wysilek...

Co do przysiadow ze sztanga to faktycznie broblemu raczej nie byloby, ale pompki czy cwiczenia na biceps odpadaja :( Chyba, ze sie okaze jak w przypadku Viki, ze nie jest zle!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początkująca będzie też praktykująca ;)

Następny temat

fitness/ body pump- ile razy w tyg. ?

WHEY premium