SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dissonance DT/ redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4651
Upiornie goraco mi !!!

Jestem jakas strasznie spuchnieta, spiaca i ociezala... zastanawiam sie czy ten rozklad mi sluzy (130/95/150), moze powinnam jesc mniej czegos a wiecej czegos innego?


Miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Trzymaj miskę do następnych pomiarów

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4651
Upieklam chleb, pierwszy sie spiekl, drugi - czyli obecny - chyba lekko sie nie dopiekl... Trzeci bedzie idealny

Treningi sa, mimo, ze nie ma rozpisek W tym tygodniu 3 silowe + Body Pump (jako aero).

Mozecie mi podpowiedziec jakim typem sylwetki jestem? Mam brzuch spory, zawsze mialam i zawsze myslalam, ze jestem jablkiem, ale z drugiej strony mam znikome piersi i celulit.. hmmm


Miski z wczoraj i dzis:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4651
wlasnie zauwazylam, ze mam za duzo nabialu, shit! Czemu ten nabial jest niby taki zly, co???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dlaczego nie dajesz wypisek z treningów?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dissonance, skoro jestes jakas opuchnieta, moze cos ci szkodzi? A nei warto sprobowac z pare dni bez nabialu zeby zobaczyc? Ja jem tylko bardzo tlusty nabial, bo wtedy jem go malo.
Niestety wszelkie twarogi w moim wypadku trawia sie ciezko. Moze u ciebie to samo...
poza tym jak bym jak bym mieszkala w Hiszpanii to bym sie dobrej jakosci Manchego albo jakims Idiazabalem zajadala Oczywiscie w malych ilosciach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4651
Ruda_29
Dlaczego nie dajesz wypisek z treningów?


Na kazdej maszynie mam inne obciazenie
i sie gubie troche. postaram sie zapamietac. ale pamietam zeby zwiekszac obciazenie

Buniu ser kiedys kupilam i zalega w lodowce, manchego jest pyszny tylko ciut drogi


Zmieniony przez - dissonance w dniu 2012-08-18 13:23:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Notes w łapkę i zapisujesz toć to nie problem. U mnie kartka z rozpisanym treningiem + długopis to pierwszy element pakowany do torby na treningos. Ostatnio udał mi się nawet zapomnieć ręcznika i musiałam się wycierać po prysznicu koszulką... ale kartka z rozpiską była

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Z czasem i bez notatnika da się przeżyć, bo obciążenie i ilość powt w głowie zostaje. Na początku noś notesik/wbijaj w komórkę, czy ryj nożem w ścianie na siłce - do wyboru, obyś potrafiła odtworzyć przebieg treningu

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początkująca będzie też praktykująca ;)

Następny temat

fitness/ body pump- ile razy w tyg. ?

WHEY premium