SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : BARKI ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 599
Można robić cwiczenia na barki po cwiczeniach na klate? czy lepiej to rozlozyc aby sie nie laczylo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Jeżeli chodzi Ci o to by robić klatę i barki na jednym treningu to zdecydowanie NIE

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
można robic barki po klatce, odwrotnie już raczej trzeba naogół odradzić.
jednakże wiele zalezy od ukladu planów jak i pewnych indywidualnych predyspozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1509
chce powiekszyc swoej barki, robie ostre treningi na bary ale cos efekty slabo widoczne, ponizej moj plan na barki :
na rozgrzewek podciaganie podchwytem w roznych szerokosciach rozstaw dloni tak z 6x
1.unoszenie bokiem sztangielek 4x
2.wyciskanie stojac z przed glowy 4x
3.wyciskanie zza glowy 5x
4.podciaganie sztangi wąskim uchwytem z przodu do linii barkow 4x.
co zmienic zeby bylo lepiej i efektywniej ?

! kulturystyka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5979



Witam, robiąc to ćwiczenie, z tym, że z bardziej wyprostowaną sylwestrą [by mniej zaangażować mięśnie klatki] mogę śmiało stwierdzić, że wykonuję ćwiczenie angażujące barki?

Pozdrawiam. [Sikor]
Semper Fi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
niestety nie

musialbys mieć linki umieszczone po przeciwnej stronie- od dołu

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-05-19 20:37:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam jak wykonywać poprawnie wznosy bokiem ?

Nagrałem trzy filmy. Na pierwszym i na ostatnim czuje najbardziej barki lecz na 2 wydaje sie byc najbardziej technicznie.
Na ostatnim filmiku jestem lekko pochylony i robie podobnie rekoma wymachy jak na 1.











; ) z góry dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Wszystkie 3 złe, generalnie za duże cieżary i twoje wznosy boczne przypominają wznos boczny typu L (chyba nie pomyliłem lierki:D).Poczytaj o wznosie bocznym wylewającym w E2. Za bardzo heavy te twoje wznosy, chyba ze takie mają być, bo takie ci są potrzebne w aktualnym planie w twoim makrocyklu.

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2009-06-18 16:29:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok poczytam czyli ma być szerzej niz L ? ;d bardziej przedramiona na zewnątrz ? jak by U tworzyć z oby dwóch rąk ?

co do ciężaru wtedy czuje, że rośnie nie lubie barków robić małym obciążeniem np. jak robie bica robie pełne wolne ruchy i czuje, że wchodzi ale na barki to nie działa u mnie żeby robić powolony ruch z dołu bym musiał założyć dużo mniej co nie wiąże się z progresem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szkoda, ze jeszcze nie ma ujęc z boku

generalnie -faktycznie- cięzar tak dobrany, ze wchodza wszelkie mozliwe błędy; pewnie najwiecej pracuje czworoboczny, klatka niestety zapadnieta, łokcie ida na końcu itd...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

### FAQ : PRZEDRAMIONA ###

Następny temat

Trening pod ocene fachowców

WHEY premium