SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : BARKI ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16042
Cipelek ciesze sie ze doszlismy do porozumienia
Jeszcze zapytam czy piszac ze przy wyciskaniu pracują górne rejony kaltki pisalem o wyciskaniu sprzed głowy czy zza karku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Jeszcze zapytam czy piszac ze przy wyciskaniu pracują górne rejony kaltki pisalem o wyciskaniu sprzed głowy czy zza karku ? -ta praca jest tak symboliczne, że wg. mnie wlaściwie pomijalna we wszelkich kalkulacjach.
bardziej oczywoście m. te pracuja przy wyciskaniu z przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Apokalipsa - o klacie wspomniałem właściwie tylko po to zeby uświadomić kolege ze ona pracuje podczas tego wyciskania bardziej niz tylni akton , a o jej pracy ... sie nie wspomina dokładnie.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16042
A co sądzicie o wyciskaniu sztangni sprzed głowy ale trzymaną podchwytem na szerokosci barków. Czy ktoś slyszal o takim ćwiczeniu?
Nie wiem czy mozna ale wkleje:
http://www.forumsportowe.pl/viewtopic.php?t=82 tam gdzie sa dwie forki to ta z prawej ukazuje jak to wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16042


w jakim celu? urozmaicenia treningu na miesnie naramienne.
Chciałbym poznac jakies ktora by rozwinały ten rejon zaznaczony na obrazku. Wiem podchodzi to po górną klatkę ale chyba przy wyciskaniu sprzed głowy na barki tez angażonwany jest ten rejon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 252 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16042
to nie moja fotka w razie3 czego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie sądze aby to pomogło- właściwie wogóle to ćw. uważam za mało produktywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Apokalipsa ale wyciskanie ogólnie na barki czy tylko z przodu mało produktywne na barki czy góre klaty? Bo nie ścisło napisałeś;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...w takiej izolacji- przyznam, że niebardzo raczej potrzebnej, przedni akton pracuje znakomicie przy wszystkich rodzajach wyciskań, a te niejako ograniczają potencjal tychże ćwiczeń.
-chodzi oczywiście o pracę barków.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

### FAQ : PRZEDRAMIONA ###

Następny temat

Trening pod ocene fachowców

WHEY premium