SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejdźcie wszyscy z drogi, KUREK robi nogi! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151605

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
wyślij jeszcze jej zdjecia jak masz jakieś

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
I daj numer telefonu to zadzwonimy i wszystko ustawimy

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
no czasami idziemy obok siebie, a czasami jest tak, ze ona wyjdzie pierwsza ze szkoly, a nawet jak w szatni widze ze sie ubiera to celowo dluzej bede sie ubieral by isc niedaleko jej . No nie mialem odwagi rozmowy nawiazac, jak tylko na mnie spojrzy automatycznie wlacza mi sie taki tryb wstydliwosci glowa spuszczona i dalej przed siebie.. xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Coockawski i po co to wszystko jee nr telefonu jak dalej walisz konia w domu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Zaproś ją gzieś nie wiem zrób coś w tym kierunku , stracić nic nie możesz , jak odrzuci propozycje to przynajmniej wiesz na czym stoisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
To jak tak będziesz łeb spuszczał to nic z tego musisz być pewny i patrzeć na nią aż sama się speszy

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
ale jak to kurfa idziesz z nią cockawsky razem i nawet nie gadacie? długo tak idziecie? xD

może akurat by jakiś temat wpadł, coś o zawodach jakby akurat była po, jak w szkole idzie no nwm kufa ..

i akurat może złapiesz z nią rozmowę, trochę tak sobie pogadacie to w końcu gdzieś z nią wejdziesz pogadać do jakieś kawiarni czy cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
dobra xD jutro jak bedziemy wracali to sproboje nawiazac z nią kontakt wzrokowy, bede sie na nią lampil az sie nie speszy, najwyzej bedzie miala mnie za dziwaka i wielki choy z tego bedzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
bede meldowal co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Spytaj się wprost: Ruchasz się czy trzeba z toba chodzić :D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdjątka - ocena

Następny temat

początkujący, ćwiczenia

WHEY premium