SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejdźcie wszyscy z drogi, KUREK robi nogi! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151651

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
cytrynki dobre
powiem wam panny, że siemię lniane z miodem wchodzi leciutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Myślicie, że można się jakoś przygotować przed takim cheat-dayem? Zastanawiam się nad bardzo intensywnym treningiem w piątek i jakimś kardio w sobotę rano. A potem... niech się dzieje wola boża

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
jak wy żrecie to siemię ? kupiłem raz w intermache, biorę do mordy a to twarde goofno niezjadliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7832
Zmiel najpierw w młynku do kawy lub blenderze. Jak nie zmielisz to drugim końcem wyleci nie strawione

Zrobiłem pierwszy raz przedramię osobno... dziwnie się na klawiaturze pisze.

Zmieniony przez - RunForest w dniu 2014-02-23 18:42:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dex: niezmielone siemię wyleci ci po prostu drugą stroną i poharata ci odbyt, bo to twarda skorupa jest i będziesz miał ból dupy, krwawą srakę i takie tam inne (mam nadzieję, że akurat jecie?)

ja robię tak że mielę, dolewam wody nie wrzątku, łyżka miodu, twaróg, blender i wpyerdalam - smak dużo lepszy niż twaróg z oliwą

powiem ci dex, że jak nie wiedziałem, że trza mielić to zżerałem tego po 30g dziennie i po 2 tygodniach przerwałem treningi i tylko tabsy na przeczyszczenie, bo chodzić nie mogłem, takie piekło w dupie miałem (MAM NADZIEJĘ, ŻE JECIE TERAZ COŚ SMACZNEGO)

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-02-23 18:49:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7832
Dobre jest jak się wrzuci do szejka. Robiłem domowy gainer mleko, banan, wiórki kokosa, kakao gorzkie, siemię, masło orzechowe itp. wchodzi jak ta lala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Run to jest norma przy przedramionach najlepiej jest wtedy iść coś pisać w zeszycie

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7832
Tylko podchwytem mogę robić, a nachwyt moment wysiada, pewnie normalne heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
ja na nachwyt robie 2 ćwiczenia, podobnie jak na podchwyt. Ale kalectwo w rękach po takim treningu masakra

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja robię po każdym treningu 1ćw na przedramiona
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdjątka - ocena

Następny temat

początkujący, ćwiczenia

WHEY premium