SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejdźcie wszyscy z drogi, KUREK robi nogi! [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151664

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
chyba tylko podciąganie, weź sobie jakiś plecak czy baniaki z wodą i uginaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Dobra, bo widze że cisza więc zarzucam temat o WK, co o nich sądzicie?
Fajnie, że dużo ludzi dzięki nim wzięło się do roboty, ale trochę przesadzają z jedz co chcesz i innymi takimi ^^ Mam kilku kumpli którzy praktycznie w temacie siłowni ograniczeni są do rad od WK.. Ostatnio się ze mnie nabijali bo wk wrzuciło jakiś filmik o niewolniku 6 posiłków, twarogu z oliwą na noc itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Goście wciskają kit nowicjuszom , Wygląda to tak : Bez koksu , jedząc co chcesz nie ograniczając się , wystarczy tylko żebyś policzył ile zjesz i rośniesz jak na drożdżach . Ludzie wtedy widzą że jest to jednak bardzo proste :) I tak zyskują oglądalność . Oni zarabiają za wyświetlenia z yt , i przy okazji walą koks jak sie tylko da

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
No, że zarabiają na naiwności ludzi to wiem, ale jak to mówią kto kombinuje ten żyje Ale generalnie nic do nich nie mam, niewiem czy się "koksują" czy nie, jeśli to prawda że trenują od 6 lat (tak mi kumpel mówił) to wydaje mi się, że możliwe jest osiągnięcie takiej sylwetki ale ja to początkujący jestem to moge się mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Ciul z roburem i sakerem oni długo trenują ... Patrz na owce w dwa lata doszedł do sylwetki takiej co ludzie po 5 latach , progres w sile też ogromny 140 na klate ponad 200 na mc od tak w 2 lata ?? I zobacz jak jego masa przebiegała ile on tej masy robił 5 miesięcy ?? a wbił z 10 kg czystego mięcha . Jak to możliwe niby :) ??

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeca oni na koksie, co tu więcej mówić. Gimby oglądają bo im pasuje brak reżimu diety, a WK zależy tylko na subach i wyświetleniach żeby kasa leciała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Im głównie chodzi żeby gimbom wcisnąć kit i zyskać oglądalność :) każdy kto cwiczy dłużej wie jaki jest optymalny progres i nie da sie w ciula zrobić .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Paramaribo nie mówie, że tak nie jest ale pomysł mieli dobry, no i przynajmniej trochę ludzi dzięki nim trenuje, zawsze jakieś pozytywy są, tyle że nagle znalazły się miliony znawców którzy po obejrzeniu wk dzielą się z innymi swoimi radami, czasem aż mi się śmiać chce jak to słysze

Niewiem jak oni tam się nazywają, kumpel mówił mi o tym sakerze, a o owcy to raczej nic nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nei chce mi się czytać ja na redu też robię suchą masę. zaj**ista sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
gimby!

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdjątka - ocena

Następny temat

początkujący, ćwiczenia

WHEY premium